REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Konferencja Google: premiera nowych Nexusów - live blog Spider’s Web

Dzisiaj Google zaprezentuje swoje Nexusy. Nexusy, o których chyba wiemy już wszystko, bo przed premierą wyciekły niemal kompletne informacje dotyczące nowych smartfonów z Androidem 6.0 Marshmallow. Dlatego dzisiejsza konferencja będzie zapewne tylko ich potwierdzeniem. No chyba, że Google’owi udało się utrzymać jednak jakąś tajemnicę?

29.09.2015
17:40
Konferencja Google: premiera nowych Nexusów - na żywo
REKLAMA
220 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Konferencja Google’a ma miejsce w Stanach Zjednoczonych, ale również w Polsce będzie co oglądać. Po pierwsze, liczymy na sprawnie działającą relację online na żywo. A po drugie, idziemy również do warszawskiej siedziby Google Polska, gdzie odbędzie się pokaz dla mediów oraz... powinny być na miejscu również nowe Nexusy.

Jeśli informacje te się potwierdzą, to jeszcze dziś wieczorem na łamach Spider’s Web podzielimy się pierwszymi wrażeniami z Nexusa 5X od LG oraz Nexusa 6P od Huawei’a.

O nowych Nexusach wiemy już teraz niemal wszystko, a informacje krążące po Sieci zepraliśmy już wczoraj w jednym wpisie: Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowych Nexusach na dzień przed premierą.

Konferencja rusza o 18:00 - bądź z nami!

Konferencja Google, podczas której poznamy nowe Nexusy rusza o 18:00 (czasu polskiego). Wideo na żywo oraz relacja w postaci live bloga będą dostępne oczywiście na Spider’s Web.

Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania!

REKLAMA

Czytaj więcej:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA