REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Technologie

Konferencja Apple, WWDC 2015 - live blog Spider's Web

Już za chwilę, już za momencik Apple odsłoni karty i zaprezentuje nowe usługi. Konferencja WWDC 2015 rozpocznie się dzisiaj i mamy nadzieję poznać apple'owy pomysł na streaming muzyki oraz liczne usprawnienia związane z systemami operacyjnymi iOS oraz OS X.

Konferencja Apple, WWDC 2015 – live blog Spider’s Web
REKLAMA
304 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Dzisiaj rozpocznie się długo wyczekiwana konferencja Apple. Wiele znaków na niebie i ziemi sugeruje, że Apple pokaże światu usługę Apple Music, czyli własny serwis streamingowy, który będzie zbudowany zapewne na bazie, albo i na gruzach, serwisu Beats, który firma nabyła wraz z Beats Audio. Ta usługa muzyczna od jakiegoś czasu została w tyle i dała się wyprzedzić konkurencji. Nie wprowadzano nowych rozwiązań, dodatkowych usług i świeżych planów taryfowych. Zapewne powodem takiego stanu rzeczy była chęć przeprowadzenia większej rewolucji i włączenia serwisu Beats w struktury Apple oraz sprytne powiązanie go z usługami iTunesa.

Dużo mówi się również o rozwoju systemów iOS i OS X oraz o nowościach w Apple Watchu i usłudze Apple Pay.

Konferencja WWDC 2015 rusza o godzinie 19:00

Keynote otwierający konferencję Apple, WWDC 2015, wystartuje o godzinie 19:00 czasu polskiego (10am PDT). Stream na żywo będzie dostępny na stronie www.apple.com/live, ale oficjalnie oglądać będą mogli go niemal wyłącznie użytkownicy komputerów Mac z przeglądarką Safari 6.0.5 lub nowszą i systemem OS X v10.8.5 lub nowszym. Wideo będzie dostępne również na urządzeniach mobilnych z przeglądarką Safari oraz systemem iOS 6.0 lub nowszym. Ostatnią oficjalną szansą na obejrzenie streamu będzie uruchomienie go na Apple TV.

Posiadacze komputerów PC z Windowsem lub urządzeń z Androidem do odtworzenia streamu będą potrzebować aplikacji VLC (Windows, Android). Po uruchomieni aplikacji z menu Media wybrać należy opcję Open Network Stream i w nowym oknie wkleić ten adres streamu.

Live blog Spider's Web z WWDC 2015 wystartuje kilkanaście minut przed 19:00

Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania. Bądźcie z nami!

REKLAMA

Czytaj więcej o konferencji Apple WWDC 2015:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA