REKLAMA

iPad w genialnej cenie na Allegro. Taniej nie znajdziesz, ale trzeba się spieszyć

Na Allegro pojawiła się genialna promocja na tani tablet Apple iPad. W lepszej cenie nie znajdziesz tego modelu.

22.05.2024 18.44
iPad w genialnej cenie na Allegro. Taniej nie znajdziesz, ale trzeba się spieszyć
REKLAMA

Chodzi o "edukacyjnego" iPada 10,2 9. generacji w wersji 64 GB. Urządzenie bez promocji najczęściej kosztuje ok. 1650 zł, natomiast w wyprzedaży Allegro sprzęt kupimy za niespełna 1300 zł. To świetna cena za taki sprzęt.

REKLAMA

iPad 10,2" 9. generacji w potężnej promocji. Allegro rozbija bank

Trwa Allegro Smart! Weeks, a więc na ukochanej platformie zakupowej Polaków dostępne są setki przecen. Festiwal wyprzedaży jednak już niebawem się zakończy (obowiązuje jeszcze dzisiaj przez ostatnie godziny – wystartował w ubiegły poniedziałek 13 maja). Sklep zostawił świetne promocje na koniec.

W oficjalnym sklepie Allegro tablet iPad 10,2" 9. generacji w wersji WiFi 64 GB w kolorze szarym (space gray) kupimy za uwaga… 1299 zł!  To ok. 350 zł mniej niż zapłacilibyśmy bez promocji. Urządzenie ma na pokładzie procesor A13 Bionic, czyli wciąż niezły układ (który zasilał m.in. iPhone'y 11 z 2019 roku).

Taki czip w zupełności wystarczy do zdecydowanej większości zadań, które realizujemy na tak tanim tablecie. System operacyjny iPadOS (od wyciągnięcia w wersji 15) będzie śmigał, podobnie jak aplikacje multimedialne, czy nawet programy dla twórców treści typu Procreate.

Sprzęt został wyposażony w spory ekran o przekątnej 10,2". Fakt - ma archaiczne grube ramki, natomiast w tablecie w tej cenie nie powinno to w ogóle przeszkadzać. Urządzenie ma na pokładzie aparat 12 Mpix z tyłu i 8 Mpix FaceTime z przodu. Taniemu iPadowi 10,2" 9. generacji nie brakuje pojemnej baterii, więc nie będzie potrzeby codziennego ładowania. Po zasilacz najczęściej trzeba sięgać co 2-3 dni (w zależności od sposobu użytkowania).

Allegro
iPad 10,2" 9. generacji 64 GB
Allegro

Ten model na szczęście nie dotknęła "ekologia" Apple i w zestawie przychodzi z zasilaczem sieciowym o mocy 20 W (urządzenie ładowane jest za pomocą kabla z końcówką Lightning). W czasie pisania artykułu pozostaje jeszcze 118 sztuk w promocyjnej cenie. Jeśli się nie wyprzedadzą, to i tak niebawem skończy się wyprzedaż.

W podobnej lub identycznej kwocie co najwyżej kupimy podstawowe tablety z systemem Android, a zamiast tego możemy nabyć iPada. Jeśli korzystamy z innych urządzeń tej marki, to zdecydowanie warto.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Apple przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA