REKLAMA

Honor Magic V2 RSR Porsche Design. Orange sprzedaje limitowaną wersję świetnego smartfona

Do Polski trafiło "miniaturowe Porsche", które włożysz do kieszeni. Nie chodzi jednak o zabawkową replikę, a smartfon stworzony we współpracy z marką samochodów.

15.04.2024 11.56
Honor Magic V2 RSR Porsche Design. Orange sprzedaje limitowaną wersję świetnego smartfona
REKLAMA

Chodzi o Honora Magic V2 RSR 5G Porsche Design, czyli składany smartfon w specjalnej edycji. Urządzenie kosztuje sporo, dużo więcej niż podstawowa wersja telefonu, która w tym miesiącu pojawiła się w Polsce. Wersja Porsche to ciekawostka dla fanów marki - w Polsce dostępny jest w bardzo ograniczonej liczbie. Jest to zatem sprzęt dla entuzjastów i kolekcjonerów nietypowych gadżetów.

REKLAMA

Honor Magic V2 RSR Porsche Design w Orange

Nowy składany Honor to Porsche wśród smartfonów – dosłownie. Oczywiście wciąż nie jest to poziom cenowy luksusowych samochodów. Telefon został wprowadzony do oferty Orange i kosztuje 12999 zł (lub 36 rat po 361,08 zł).

Podstawowy Magic V2 w wersji 16/512 GB dostępny w Polsce jest za 8999 zł, więc mówimy o różnicy na poziomie 4000 zł. W specjalnej wersji sprzęt oferuje nieco lepszą specyfikację – m.in. więcej wbudowanej pamięci na dane, bo zamiast 512 GB użytkownik otrzymuje 1 TB. RSR Porsche Design cechuje się nieco, bardziej "sportowym" wyglądem nawiązującym do marki Porsche.

Pod maską kryje się identyczna specyfikacja – procesor Snapdragon 8 Gen 2 z ubiegłego roku, dwa ekrany – główny składany 7,92", dodatkowy 6,43", duża bateria o pojemności 5000 mAh, szybkie ładowanie o mocy 66 W po kablu czy zestaw aparatów 50 + 50 + 20 + 16 Mpix (główny, szeroki, teleobiektyw, przedni). Smartfony działają pod kontrolą Androida 13 z nakładką Magic OS od wyciągnięcia z pudełka (Honor zaprezentował już nową wersję nakładki na Androidzie 14).

Honor Magic V2 RSR 5G Porsche Design w Polsce dostępny jest wyłącznie w salonach Orange i to w ograniczonym nakładzie. Zwykły V2 dostępny jest natomiast w większości popularnych sklepów z elektroniką.

Co prawda nabywając podstawową wersję, nie schowamy Porsche do kieszeni, natomiast zostanie nam w niej 4000 zł.

Składany Honor w wersji Porsche
Orange
Honor Magic V2 RSR 16 GB/1 TB
Orange

Rynek składanych smartfonów prężnie się rozwija i przestaje być ciekawostką, ponieważ coraz więcej smartfonowych firm idzie w składane telefony. Mimo wszystko to wciąż drogie urządzenia, na które mogą pozwolić sobie nieliczni.

REKLAMA

Więcej o smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA