REKLAMA

Samsung Galaxy S25 już na horyzoncie. Będą duże zmiany

Samsung Galaxy S25 zapowiada się na prawdziwą rewolucję. Choć seria S24 zadebiutowała niedawno, już teraz pojawiają się informacje o jej następcy.

18.03.2024 09.47
Samsung Galaxy S25 już na horyzoncie. Będą duże zmiany
REKLAMA

Tegoroczna seria Galaxy przeszła metamorfozę, ale zmiany objęły przede wszystkim wnętrze i oprogramowanie. Galaxy AI, czyli zestaw narzędzi opartych na sztucznej inteligencji zadebiutował w Galaxy S24, dając użytkownikom przedsmak rewolucji zapowiadanej przez Samsunga. Dopiero teraz, po dwóch miesiącach funkcja ta trafi do zeszłorocznych topowych modeli.

REKLAMA

Większy ekran w bazowym Samsungu Galaxy S25

Do premiery smartfonów z rodziny S25 pozostało niespełna 10 miesięcy. Kurz po premierze S24 już opadł i pojawiły się telefony Galaxy A35 i A55.

Samsung Galaxy S24, S24+ i S24 Ultra, fot. Krzysztof Basel.
Samsung Galaxy S24, S24+ i S24 Ultra, fot. Krzysztof Basel.

Według plotek opublikowanych na koreańskim blogu Naver, podstawowy model Samsunga Galaxy S25 otrzyma większy ekran – z 6,2 cala do 6,36 cala.

Trend większych ekranów w smartfonach jest coraz bardziej widoczny, choć różni się w zależności od producenta. Inne marki, takie jak Apple i Xiaomi, również podążają tą ścieżką – iPhone 16 ma otrzymać 6,3-calowy ekran, a Xiaomi 15 również nieznacznie zwiększy rozmiar wyświetlacza.

Na Spider's Web przeczytasz więcej o nowych i nadchodzących smartfonach:

Rewolucja w miejsce ewolucji

Druga część przecieku mówi o dużych zmianach w wyglądzie i koncepcji serii Galaxy S25. Niestety, innych szczegółów na ten temat wciąż brakuje.

Jeśli zastanawiasz się, jak ewoluował design flagowców Samsunga w ostatnich latach, odpowiedź brzmi: ewolucja ta była subtelna. Samsung, podobnie jak Apple, preferuje sprawdzone rozwiązania i trzyma się dobrego wzornictwa. Były też oczywiście eksperymenty - pamiętacie pseudoskórę z tyłu Galaxy S5?

Samsung Galaxy S5

Południowokoreański gigant stosuje strategię stopniowych zmian, konsekwentnie rozwijając znany i lubiany design. Po kilku latach ewolucji następuje jednak wyraźny zwrot w nowym kierunku.

REKLAMA

Wiele wskazuje na to, że Galaxy S25 będzie właśnie takim „skrętem”. Rewolucja w designie i koncepcji zapowiada się ciekawie, a biorąc pod uwagę, że do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, możemy spodziewać się wielu zaskakujących informacji.

Kup telefon Samsunga:
MediaMarkt
Galaxy S24
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA