REKLAMA

Samsung Galaxy A35 też wyciekł. Zapowiada się średniak idealny

Samsung szykuje nowe modele z serii A: A35 oraz A55 mają trafić do sprzedaży w nadchodzących tygodniach. A55 5G poznaliśmy praktycznie w całości, więc teraz przyszedł czas na pełną specyfikację tańszego modelu, Galaxy A35. Wszyscy powinni być zadowoleni z tych informacji.

29.02.2024 09.52
Samsung Galaxy A35 bez tajemnic. Potwierdzona specyfikacja
REKLAMA

Samsung w styczniu pokazał flagową serię Galaxy S24, wraz ze sztuczną inteligencją Galaxy AI. Jako że nie można cały czas wydawać najdroższych smartfonów, a do premiery serii Z Fold/Flip 6 pozostało kilka miesięcy, teraz przyjdzie czas na debiut co najmniej dwóch modeli z serii A. Te zapowiadają się świetnie.

REKLAMA

Samsung Galaxy A35 (prawie) bez tajemnic. Wyciekła specyfikacja

Wcześniej poznaliśmy pełną specyfikację Samsunga Galaxy A55 5G, teraz przyszedł czas na jego tańszego braciszka, A35. Serwis Android Headlines opublikował wszystkie najważniejsze informacje na temat następcy Galaxy A34. Zapowiada się ciekawy smartfon w interesującej cenie - ale o tym na końcu.

Telefon będzie napędzany procesorem Samsung Exynos 1380, z 6 GB lub 8 GB RAM-u. Konfiguracje pamięci obejmują 128 GB dla modelu z 6 GB RAM oraz 256 GB dla wariantu z 8 GB RAM, z możliwością rozszerzenia pamięci do 1 TB za pomocą karty microSD. Bateria ma pojemność 5000 mAh, z obsługą szybkiego ładowania po kablu o mocy 25 W.

Z przodu smartfonu znajdziesz 6,6-calowy płaski wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+ (2380 x 1080 pikseli) i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Kamerka przednia została umieszczona centralnie na górze w wycięciu znanym jako punch hole.

W kwestii fotografii Samsung Galaxy A35 może pochwalić się trzema aparatami z tyłu:

  • Główny aparat o rozdzielczości 50 megapikseli
  • Aparat szerokokątny o rozdzielczości 8 megapikseli
  • Obiektyw makro o rozdzielczości 5 megapikseli

Przedni aparat ma rozdzielczość 13 megapikseli, a dodatkowe atuty nadchodzącego smartfona to:

  • Odporność na wodę i kurz w normie IP67
  • System operacyjny Android 14 z nakładką One UI 6.1

Nie będzie drogo! 

Galaxy A35 będzie dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: Awesome Ice Blue, Awesome Lemon, Awesome Lilac i Awesome Navy. Przeciek podaje, że cena rozpocznie się od 389 euro za model z 6 GB RAM i 459 euro za wariant z 8 GB RAM. Samsung Galaxy A34 5G w wersji 6/128 GB startował w Polsce z pułapu 1899 złotych (w Niemczech od 389 euro).

Przeczytaj więcej o nadchodzących nowościach od Samsunga:

Serwis nie wspomina nic o premierze, poza tym, że najpewniej będzie miała ona miejsce w połowie marca. Ale wcześniejszy przeciek z A55 5G, wszak te telefony mają zadebiutować jednocześnie, mówił o premierze w Niemczech już 11 marca, więc już bliżej niż dalej do nowych urządzeń Samsunga.

Kup Samsunga Galaxy A34 5G:
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA