REKLAMA

iPhone'y 16 Pro w nowych kolorach. Wyglądają bardzo znajomo

Tytan w iPhone'ach Pro zapewne z nami zostanie, ale nie oznacza to, że będzie nudno. Najnowsza plotka sugeruje, że przynajmniej dwa warianty kolorystyczne nadchodzącego iPhone'a 16 Pro wrócą do korzeni i sprawią radość tym, którzy przesiądą się z 14 Pro lub darzą ciepłym uczuciem iPhone'a 6.

20.02.2024 08.20
iPhone'y 16 Pro w nowych kolorach. Wyglądają bardzo znajomo
REKLAMA

Wraz z premierą iPhone'a 15 wkroczyliśmy w sezon spekulacji i przecieków dotyczących iPhone'a 16. Tylko w zeszłym tygodniu informowaliśmy o głównym powodzie, dla którego warto wstrzymać się z zakupem iPhone'a 15 i poczekać na iPhone'a 16 oraz o problemie, jaki naprawi iPhone 16 Pro Max względem poprzedników.

Teraz do internetu przedostały się informacje na temat kwestii, która elektryzuje wszystkich posiadaczy (lub przyszłych posiadaczy) urządzenia: jego kolory.

REKLAMA

Znane nam barwy w nowej odsłonie. Takie będą iPhone'y 16 Pro

Leaker Majin Bu opublikował w serwisie X (dawnym Twitterze) informacje co do kolorów, których możemy spodziewać się w iPhonie 16 Pro. Według niego jednymi z dostępnych wariantów kolorystycznych będzie Pustynna Żółć (Pustynny Tytan) barwą przypominająca złotego iPhone'a 14 Pro.

Druga barwa to Cementowa Szarość (Tytanowa Szarość), na myśl przywodząca srebrny wariant iPhone'a 6.

Jak przekazał Majin Bu w komentarzach, owe barwy są "jedynymi, które są potwierdzone". Ponadto według niego w tym roku nie powinniśmy się spodziewać czerwieni ani zieleni. Niebieska barwa wciąż z nami zostanie, jednak możemy spodziewać się innego odcienia (w porównaniu do iPhone 15 Pro).

REKLAMA

Więcej na temat iPhone:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA