REKLAMA

Rozszerzenie gry roku 2022 na gameplayu. Mamy pierwszy zwiastun i datę premiery

Gra roku 2022 nareszcie z pełną zapowiedzią ogromnego rozszerzenia. Elden Ring Shadow of the Erdtree nie ma już przed nami tajemnic - dostaliśmy właśnie pierwszy zwiastun z gameplayem oraz poznaliśmy datę premiery.

21.02.2024 17.35
elden-ring-shadow-of-the-erdtree-gameplay-data-premiery-gra-goty-2022
REKLAMA

Elden Ring od FromSoftware wydany niemal dokładnie dwa lata temu okazał się prawdziwym hitem. Pierwsza gra studia od Demon i Dark Soulsów z otwartym światem sprzedała się w milionach kopii, a na gali The Game Awards otrzymała wyróżnienie gry roku 2022.

REKLAMA

Nic dziwnego, że fani gier typu soulslike czekali z zapartym tchem na dodatek Shadow of the Erdtree, który zapowiadano już przecież rok temu. Dzisiaj do sieci trafił nareszcie oficjalny zwiastun wraz z gameplayem. Możecie zobaczyć go poniżej.

Elden Ring Shadow of the Erdtree - data premiery

FromSoftware i jego wydawca BANDAI Namco nie wyrobią się co prawda z rozszerzeniem na drugą rocznicę premiery Elden Ringa, która przypada 25 lutego, ale na szczęście już wiemy, ile jeszcze będziemy czekać na Shadow of the Erdtree. Dodatek zostanie udostępniony już 21 czerwca 2024 r.

Sprawdź inne nasze teksty na temat gier FromSoftware:

Fani będą mogli tym samym powrócić do okrutnego i niewybaczającego błędów świata wykreowanego z pomocą George’a R.R. Martina, by przeżyć nową przygodę, już za cztery miesiące. Shadow of the Erdtree, podobnie jak sam Elden Ring, zostanie wydane przez BANDAI Namco na platformy PC, PlayStation oraz Xbox.

IDŹ DO SKLEPU
Amazon
Elden Ring (PS5)
Amazon
Elden Ring (PS4)
Amazon
Elden Ring (Xbox)

Czego możemy oczekiwać po Shadow of the Erdtree?

REKLAMA

Przede wszystkim nowych przedmiotów oraz, a jakże, nowych wrogów. Trafimy też do Krainy Cieni, w której czeka Miquella, aby poznać mroczną stronę tego świata. Wygląda na to, że pojawią się też nowe mechaniki walki wręcz z użyciem kopnięć oraz możliwość dosłownego rozpostarcia skrzydeł, by wykonać atak powietrzny.

Rozszerzenie wyceniono na 40 dolarów, co w Polsce przekłada się na 169 zł (jest też wersja premium za 219 zł). Podstawkę w wersji cyfrowej można obecnie kupić za 259 zł. Pełny zestaw, czyli Elden Ring z rozszerzeniem Shadow of the Erdtree można kupić w pakiecie standardowym za 339 zł i za 429 zł w wersji Deluxe.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA