REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Wiemy, kto wcieli się w najbardziej znienawidzoną postać w historii gier. Nie będzie miała łatwo

Serial The Last of Us od HBO znalazł swoją Abby, która dołączy do drugiego sezonu serii. Musimy się przygotować na to, że ta aktorka wcieli się w postać, która zyskała pośród graczy miano najbardziej znienawidzonej postaci w historii gier. Dlaczego?

10.01.2024
18:57
Wiemy, kto wcieli się w najbardziej znienawidzoną postać w historii gier. Nie będzie miała łatwo
REKLAMA

Pierwszy sezon The Last of Us jest niekwestionowanym hitem i jednym z najlepszych widowisk, które mogliśmy podziwiać w ostatnich latach. Widowiskowa oprawa, genialni aktorzy, a do tego świetny przekład scenariusza z gry na format serialu.

REKLAMA

Drugi sezon The Last of Us, oparty co najmniej częściowo na drugiej części gry, zbliża się nieubłaganie. Poznaliśmy już aktorkę, która wcieli się w jedną z najbardziej znienawidzonych postaci w grze. Uwaga na spoilery w dalszej części tekstu. Czujcie się ostrzeżeni, jeżeli nigdy nie graliście w The Last of Us Part II.

The Last of Us Sezon 2: Kaitlyn Dever jako Abby potwierdzona

HBO oficjalnie potwierdziło, że to Kaitlyn Dever zagra Abby w bardzo oczekiwanym drugim sezonie The Last of Us. Abby to najważniejsza (prawie) nowa postać z gry The Last of Us Part II, która najpewniej będzie kluczowa dla nadchodzącego sezonu. Jest rywalką Ellie, w którą wciela się Bella Ramsey.

Dever jest znana z ról w serialach takich jak Last Man Standing, Justified czy No One Will Save You. Producenci Craig Mazin i Neil Druckmann stwierdzili, że proces naboru aktorów do drugiego sezonu koncentrował się na znalezieniu wykonawców, którzy potrafią "ucieleśnić istotę oryginalnych postaci".

Więcej growych newsów znajdziesz na Spider's Web:

Premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na 2025 rok w HBO Max. Produkcja ma ruszyć już na nadchodzącą wiosnę. A jeśli brakuje wam kolejnej części ze świata The Last of Us, to remake The Last of Us Part II trafi niedługo na PlayStation 5.

Najbardziej znienawidzona postać w historii gier?

Aby uniknąć największych spoilerów z fabuły The Last of Us Part II - Joel oraz Abby mają wspólną historię, która niekoniecznie jest dobra. Drugi sezon zdecydowanie może sprawić, że fani znienawidzą postać, w którą wciela się Kaitlyn Dever, jeżeli tylko producenci serialu nie zdecydują się na przedstawienie całej historii nieco inaczej niż w grze.

REKLAMA

Ogromny hejt na Abby zaczął się jeszcze przed premierą gry, gdy do sieci wyciekły najważniejsze informacje dot. fabuły The Last of Us Part II. Teraz gracze są przygotowani na to, co się wydarzy. A fani serialu? Ci muszą czekać, aż drugi sezon The Last of Us.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA