REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Można odetchnąć. Legendarna ściereczka Apple nadaje się do tytanowego iPhone'a 15 Pro

Prezentacja Apple upłynęła przede wszystkim pod znakiem oszczędności. Bowiem najnowsze iPhone będą tańsze od swoich poprzedników, a posiadacze legendarnej ściereczki Apple nie będą musieli kupować nowej, by zadbać o tytanowe iPhone 15 Pro. Sklep właśnie potwierdził, że ściereczka jest zgodna z najnowszymi urządzeniami Apple.

13.09.2023
13:04
Apple dba o swoich klientów. Legendarna ściereczka nadaje się do tytanowego iPhone'a 15 Pro
REKLAMA

Za każdym razem gdy na rynek trafiają nowe urządzenia powstają pytania o kompatybilność akcesoriów ich poprzedników. Tak się dzieje zwłaszcza w przypadku Apple, którego akcesoria są relatywnie drogie.

Wobec premiery pierwszych iPhone z USB-C - iPhone 15, Apple zadbał o przejściówkę z Lightining na USB-C tak, aby kable po poprzednich urządzeniach mogły nadal służyć. Choć adapter mocno uderzy po kieszeni to nie martwcie się - Apple potwierdziło, że ściereczka za 119 złotych jest kompatybilna z tytanowymi iPhone 15 Pro i Pro Max.

REKLAMA

Na to czekaliśmy. Apple potwierdza: ściereczka kompatybilna z najnowszymi iPhone i Apple Watch

Podczas wczorajszej prezentacji w Apple Park, koncern potwierdził przewijającego się już od jakiegoś czasu plotkę: droższe warianty iPhone 15: Pro i Pro Max zostaną wyposażone w tytanowe ramki. Jeżeli martwiłeś się, że ta nowość pozbawi legendarną ściereczkę Apple kompatybilności z nowymi smartfonami, to spieszymy z nowinami: tak, najdroższa ściereczka w Polsce jest kompatybilna z iPhone 15.

Apple zaktualizowało stronę produktu w sklepie, dodając kompatybilność ściereczki z następującymi produktami:

Ściereczka Apple

Jak możemy przeczytać w sklepie Apple, ściereczka wykonana jest "z miękkiego materiału niepowodującego zarysowań" i pozwala na czyszczenie "wszystkich wyświetlaczy Apple". Ściereczka zadebiutowała w ofercie Apple w 2021 roku, jednak mimo obecności na rynku od ostatnich dwóch lat nadal brakuje jej kompatybilności z urządzeniami spoza ekosystemu Apple.

REKLAMA

Zainteresowany iPhone'em 15? Sprawdź te artykuły:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA