REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Gotówka do ręki, a smartfon do kieszeni. Tak działa promocja na nowe telefony Oppo

Oppo uruchomiło promocje na swoje dwa najnowsze smartfony z serii Reno 10. Dzięki niej można zaoszczędzić sporo kasy, ponieważ producent za kupno urządzenia oddaje pieniądze. Oto co trzeba zrobić.

28.08.2023
13:45
Gotówka do ręki, a smartfon do kieszeni. Tak działa promocja na nowe telefony Oppo
REKLAMA

Nieco ponad miesiąc temu na polski rynek trafiły świeżutkie smartfony z Oppo Reno 10 5G oraz Reno 10 Pro 5G. Urządzenia to mocne fotograficzne propozycje z wyższej średniej półki cenowej, które jednak przez następny miesiąc będzie można nabyć w bardzo opłacalnej promocji. Nie jest to jednak typowa obniżka ceny, a zwrot pieniędzy w postaci czeku BLIK. Dzięki promocji urządzenia stały się znacznie bardziej opłacalne!

REKLAMA

Promocja na Oppo Reno 10 5G i Reno 10 Pro 5G. Można dostać zwrot gotówki

Właśnie ruszyła promocyjna oferta na smartfony z serii Oppo Reno 10 - czyli dwa modele, Reno 10 (Pro) 5G. Aby z niej skorzystać należy kupić jedno z tych urządzeń w sieciach sklepów, które uczestniczą w akcji - Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, x-kom, Komputronik, Neonet, czy empik.com - zakupu można dokonywać zarówno przez internet, jak i na miejscu.

Kupiony smartfon następnie trzeba zarejestrować przy pomocy specjalnego formularza dostępnego na tej stronie, załączając odpowiednie dokumenty. Jeśli nasz zakup spełnia wszelkie wymogi, to dostaniemy zwrot gotówki w postaci czeku BLIK na 500 zł, który można zrealizować w bankomacie.

REKLAMA

To bardzo proste - wybieramy opcję wypłaty czeku BLIK, wpisujemy kwotę nagrody, podajemy 9-cyforwy kod BLIK i potwierdzamy kodem PIN. Dzięki czemu możemy odebrać gotówkę, więc tak naprawdę za Oppo Reno 10 5G i Reno 10 Pro 5G zapłacimy 500 zł mniej. Co wydaje się bardzo solidną opcją - podstawowy model zyskamy w kwocie 2000 zł, a ten z dopiskiem „Pro” 2500 zł, w cenie zwykłego Reno 10.

W tej cenie oba urządzenia przede wszystkim oferują bardzo nowoczesny wygląd z ładnym zakrzywionym ekranem, mocny zestaw aparatów, dobrą wydajność, szybkie ładowanie (67 W dla modelu Reno 10, 80 W dla Reno 10 Pro) i pojemną baterię. Do tego przyjemna dla oka nakładka na Androida 13 w postaci ColorOS 13.1.

Czytaj więcej o smartfonach:
- Samsung wycofuje się z technologi, którą wciskał latami. Nowy Galaxy już ze zwyklackim ekranem
- Apple odchudził patelnię. Tytanowy iPhone 15 Pro oznacza same zalety
- Najtańszy składany smartfon właśnie stał się jeszcze tańszy. W tej cenie naprawdę warto
- Oppo Find N3 Flip nadciąga, a ja jestem w szoku, że można zrobić dwa składaki w pół roku

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA