REKLAMA

Czym nas zaskoczy Samsung Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5? Są nowe informacje

Kolejne przecieki dotyczące Samsunga Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5 zaczynają się pojawiać w sieci. Tym razem poznaliśmy prawdopodobną specyfikację kamer w tych urządzeniach. Czego można spodziewać się po składakach koreańskiej firmy?

07.04.2023 11.39
Czym nas zaskoczy Samsung Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5? Są nowe informacje
REKLAMA

W tym roku wydaje się, że gigant z Korei nie planuje wprowadzenia dużych zmian w zakresie aparatów. Kolejne źródło potwierdza wcześniejsze przecieki dotyczące innych aspektów tych urządzeń.

REKLAMA

Czytaj także:

Samsung Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5 dostaną podobne aparaty, co poprzednik

Zgodnie z przeciekami użytkownika Yogesha Brara, znanego z publikowania przedpremierowych informacji o smartfonach, specyfikacje aparatów mają następującą postać:

Samsung Galaxy Z Fold 5, aparat:

  • 50MP + 12MP (ultraszerokokątny) + 10MP (telefoto).
  • 12MP + 12MP (ultraszerokokątny).

Mimo że specyfikacje są podobne do poprzedników, przeciek wspomina również o nowym sensorze. Nie jest jednak jasne, czy dotyczy to wszystkich aparatów, czy tylko wybranych.

Co jeszcze Samsungu Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5?

REKLAMA

Pozostałe informacje z przecieku potwierdzają wcześniejsze informacje, w tym ulepszone zawiasy, większe ekrany zewnętrzne i chipset Snapdragon od Qualcomm.

Jeśli oczekujesz premiery Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość. Jeśli Samsung nie zdecyduje się na wcześniejsze ogłoszenie, składane telefony powinny pojawić się na rynku dopiero w sierpniu 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA