ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small
REKLAMA

Najnowszy iPhone 800 zł taniej. Plus ma nową ofertę

Za tydzień najnowszym modelom iPhone'a stuknie pół roku, a w międzyczasie Polscy operatorzy obniżają ceny urządzenia Apple. W Plusie zakup smartfonów łączy się z programami Plus Odkup i Plus Wymiana. To dobra wiadomość dla klientów.

08.03.2023 16.29
Najnowszy iPhone 800 zł taniej. Plus ma nową ofertę
REKLAMA

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o promocji na najnowsze modele iPhone w Orange. Operator chwalił się zniżkami o nawet 699 złotych. Prześwietliliśmy ofertę Pomarańczowych pokazując, na jakie zniżki może liczyć klient - w zależności od umowy i urządzenia.

REKLAMA

Plus odpowiada na ofertę Orange własną promocją na iPhone, a konkretnie modele iPhone 14 Pro i Pro Max.

Czytaj też:

iPhone 14 Pro i Pro Max taniej w Plusie

Zgodnie z informacjami podanymi przez operatora, w Plusie obowiązuje zniżka na najnowsze smartfony marki Apple. Promocja dotyczy iPhone 14 Pro i 14 Pro Max w wersjach 128 GB, 256 GB oraz 512 GB. Zakup w 12 ratach poskutkuje rabatem do nawet 700 zł, a w przypadku 36 rat nawet 800 zł.

Co ciekawe, zniżka łączy się z programami Plus Odkup i Plus Wymiana. W ramach Plus Odkup klient może oddać swój stary iPhone w zamian za - zależną od modelu i stanu urządzenia - pewną kwotę pieniędzy, która może zostać przeznaczona na zakup kolejnego smartfona.

REKLAMA

Z kolei w ramach programu Plus Wymiana operator gwarantuje co dwa lata wymianę iPhone na nowszy model.

Jak to dokładnie działa? Klienci, którzy kupią iPhone'a na abonament w ratach rozłożonych na 36 miesięcy, po dwóch latach mogą zdecydować się na kolejne urządzenie w abonamencie i zwrócić operatorowi używany sprzęt. Dzięki temu ostatnie 12 rat zostanie anulowanych, a abonent korzystający z programu Plus WYMIANA będzie miał znowu dostęp do nowoczesnego urządzenia mobilnego Apple'a.

- pisał Piotr Grabiec
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA