REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Galaxy S23+ i S23 Ultra - tak wyraźnych zdjęć jeszcze nie było

W Internecie pojawiły się materiały graficzne przygotowane na premierę telefonów Galaxy S23. Można się uważnie przyjrzeć wzornictwu nowych urządzeń Samsunga i poznać część wersji kolorystycznych.

26.12.2022
16:21
Porzuć marzenia o Touch ID w iPhonie 14
REKLAMA

Wiemy już, kiedy Samsung zaprezentuje oficjalnie telefony Galaxy S23. Widzieliśmy też pierwsze nieoficjalne i niewyraźne zdjęcia prezentujące rewers nowych telefonów Samsunga. Wiemy też o tym, że Samsung zamierza tym razem zamontować w telefonie chip Qualcomma zamiast dotychczas wykorzystywanego Exynosa. Teraz redakcja 91Mobiles zaprezentowała pierwsze ulotki reklamowe nowych telefonów, które zdobyła ze swoich źródeł.

REKLAMA

Telefon prezentowany jest w towarzystwie będących już w sprzedaży urządzeń, w tym słuchawek Galaxy Buds2 Pro i zegarka Galaxy Watch5. To sugeruje, że podczas lutowej konferencji Galaxy Unpacked nie doczekamy się następców tych akcesoriów.

Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra - sztandarowe telefony Samsunga i ich kolory.

 class="wp-image-3092019"
Samsung Galaxy S23+ i S23 Ultra (źródło: 91Mobiles)

Widoczny na materiale Galaxy S23+ jest uwieczniony w różowej wersji kolorystycznej. Z kolei Galaxy S23 Ultra przedstawiony jest w wersji zielonej. Na zdjęciach promocyjnych nie widać, póki co, standardowego Galaxy S23, ma on jednak ponoć być dostępny w tych samych kolorach, co model z plusem.

 class="wp-image-3092013"

Telefony są niemal nieodróżnialne z wyglądu. Galaxy S23 Ultra, jeśli się dobrze przyjrzeć, ma nieco inne wykończenie aparatów. Model S22 Ultra ma wokół obiektywów czarne obwódki, zaś u następcy owe obwódki są w tym samym kolorze, co reszta obudowy.

Czytaj również:

Tajemnicą pozostaje zwykły Galaxy S23 i podobno on ma być największą niespodzianką. Jego wygląd ma być istotnie zmieniony, ma być wyposażony w ten sam chip Snapdragon 8 Gen 2, co model Ultra. Ma być też wyposażony w 200-megapikselowy aparat, zdolny do rejestrowania wideo w rozdzielczości 8K przy 30 kl./s.

REKLAMA

Czytaj też:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA