REKLAMA

Meta świętuje premierę nowego Top Guna quizami na Messengerze i Instagramie

Wygląda na to, że Top Gun: Maverick jest przeciwieństwem rozczarowania. Film zbiera świetne recenzje od krytyków i fanów. Polska premiera jeszcze za jakiś czas, na szczęście oczekiwanie można umilić zabawą na Messengerze i Instagramie.

15.05.2022 09.11
top gun: maverick quizy
REKLAMA

Top Gun zapewnił widzom coś, czego jeszcze w kinie nie było. Był czymś więcej od jednego z wielu dobrych filmów akcji za sprawą niesamowitych zdjęć lotniczych, nigdy wcześniej nierealizowanych na takim poziomie. Rockowa muzyka, świetna kreacja Toma Cruise’a, prosta i angażująca historia, a także fenomenalne ujęcia amerykańskich myśliwców odrzutowych w locie i symulowanym boju sprawiły, że Top Gun to prawdziwa klasyka kina.

REKLAMA

Czytaj też:

Nakręcony po wielu latach sequel zdaje się być wiernym recepturze na sukces oryginału. Filmowcy nie poszli na łatwiznę: Top Gun: Maverick to również fantastyczne zdjęcia lotnicze, a grafika komputerowa była ponoć używana tylko wtedy, gdy nie było innego wyjścia. A poza tym to podobno też bardzo fajny film - choć pierwsze entuzjastyczne recenzje trzeba będzie jeszcze zweryfikować.

Film jest już pokazywany w amerykańskich kinach. Do polski trafi 27 maja. W oczekiwaniu na rodzimą premierę polscy fani Top Guna mogą wziąć udział w zabawie przygotowanej przez Metę, właściciela Instagrama i Messengera.

Top Gun: Maverick - quizy. Dostępne w usługach Messenger i Instagram.

Quiz jest multimedialny i zawiera materiały przygotowane wspólnie z Paramount Pictures przy współpracy z występującymi w filmie aktorami. Same pytania, niestety, wymagają znajomości języka angielskiego (quiz nie jest na czas, jak ktoś chce sobie pomagać słownikiem). Dotyczy wiedzy zarówno o samym filmie, jak i o tej prawdziwej szkole pilotów Top Gun, która w filmie została sportretowana.

REKLAMA
 class="wp-image-2178345"
Top Gun: Maverick - quiz

By wziąć udział w zabawie, należy odezwać się na Messengerze do bota dostępnego na oficjalnej facebookowej Stronie filmu bądź wysłać prywatną wiadomość na instagramowy profil filmu.  

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA