REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Dzisiaj PlayStation Showcase 2021 - gdzie oglądać, czego się spodziewać?

W czwartek 9 września o 22:00 polskiego czasu rozpoczyna się PlayStation Showcase 2021. To najważniejszy pokaz Sony w tym roku, na którym poznamy przyszłość marki PlayStation na najbliższe miesiące oraz lata. Gdzie go oglądać i czego możemy się spodziewać?

09.09.2021
17:43
Dzisiaj PlayStation Showcase 2021 - gdzie oglądać, czego się spodziewać?
REKLAMA

Sony Interactive Entertainment było niemal nieobecne podczas największych imprez poświęconych grom wideo zorganizowanych w tym roku, takich jak E3 czy Gamescom. Zamiast tego Japończycy postanowili zorganizować własny pokaz, na którym poznamy przyszłość marki PlayStation. Panel PlayStation Showcase 2021 będzie miał miejsce już dzisiaj wieczorem, a media spekulują o najbardziej efektownym pokazie Sony od lat.

REKLAMA

PlayStation Showcase 2021 rozpoczyna się o 22:00. Gdzie go oglądać i czego się spodziewać?

Panel będzie możliwy do obejrzenia na żywo, w czwartek 9 września, od 22:00 polskiego czasu, w oknie przeglądarki internetowej. Gracze mogą zobaczyć pokaz Sony na takich platformach jak YouTube oraz Twitch. Polecamy skorzystać z oficjalnego streamu PlayStation na YouTube, który możecie włączyć powyżej. Należy przygotować się na około 40 minut transmisji, w trakcie której zobaczymy, czym Sony będzie kusiło graczy w najbliższych miesiącach i latach.

Czego spodziewać się po PlayStation Showcase 2021? Pokaz ma być skoncentrowany wokół gier dla konsoli PlayStation 5. Biorąc jednak pod uwagę, iż wiele konsolowych produkcji Sony z PS5 pojawia się również na PS4, zapewne także posiadacze starszych konsol PlayStation będą mogli liczyć na kilka głośnych zapowiedzi. Niestety, podczas panelu raczej nie dowiemy się niczego nowego na temat gogli wirtualnej rzeczywistości PSVR2.

 class="wp-image-1852423"

Media spekulują, że jedną z gwiazd pokazu będzie seria Resistance, wracająca w wielkim stylu.

Resistance to seria strzelanin, której czasy świetności przypadają na erę PlayStation 3. Cykl gier bawi się alternatywną historią, rzucając naprzeciwko mocarstw lat 50 bezwzględną pozaziemską cywilizację. Twórcy Resistance to niezwykle utalentowane studio Insomniac Games, znane w ostatnich latach z epickiego Spider-Mana: Milesa Moralesa oraz Ratcheta i Clanka nowej generacji. Smaczku plotkom dodaje fakt, iż PlayStation Showcase 2021 ma miejsce w momencie 10-lecia serii Resistance. O okrągłem dacie przypomina samo Insomniac Games na platformie społecznościowej.

Fani gier PlayStation Studios liczą również na to, że zobaczą pierwszy fragment rozgrywki z nadchodzącej gry akcji God of War Ragnarok. Biorąc pod uwagę jak rewelacyjny był GoW na PS4, sam również nie mogę się doczekać. Zapewne poznamy również nowe materiały poświęcone przepięknemu Horizon Forbidden West, a także Gran Turismo 7. Osobiście nie zdziwiłbym się, gdybyśmy zobaczyli podczas PlayStation Showcase zapowiedź nowej zawartości do cudownego Resident Evil Village, ponieważ seria horrorów często pojawia się na konferencjach Sony.

REKLAMA
 class="wp-image-1852435"
Resistance

PlayStation Showcase 2021 rozpocznie się już dzisiaj o 22:00. Jeśli to dla was zbyt późno, odwiedźcie Spider's Web do porannej kawy, a będzie na was czekał zbiór wszystkich zwiastunów wygodnie podany w jednym miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA