1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Przelew w niedzielę, z innego banku i bezpiecznie: BLIK na telefon ratuje święta

Lokowanie produktu

Każdy z nas wie już, jak wykonać Przelew na telefon BLIK przy pomocy aplikacji na smartfonie. Okazuje się jednak, że wciąż nie wszyscy wiedzą, iż mogą otrzymywać przesłane w ten sposób środki natychmiastowo, siedem dni w tygodniu, z innych banków i za darmo. Takie rozwiązanie przyda się zwłaszcza w okresie świątecznego szaleństwa zakupowego.

02.03.2021
16:47
prezenty-swieta-2022-dla-niej-niego-dziecka-do-domu-2022-hm

- Kochanie, prześlesz mi proszę szybko 500 złotych? Widzę ten telefon co mieliśmy kupić na Gwiazdkę Maćkowi, fajna promocja. Tylko jestem przed wypłatą. Mhm. Mhm. Ale jak to, nie przyjdzie od razu? No wiem, że jest sobota wieczór. - podobne sytuacje zdarzają się prawie każdemu. Darmowe przelewy między bankami mają swoje ograniczenia. Główne to sesje przelewów - wychodzące i przychodzące - o określonych godzinach. Po 17:30 możemy już zapomnieć o środkach z przelewu na konto, o ile nie wykupimy usługi przelewu ekspresowego. Na szczęście istnieje szybkie, bezpieczne, łatwe i darmowe rozwiązanie tego problemu.

Przelew na telefon BLIK możesz otrzymać siedem dni w tygodniu, za darmo, z dowolnego banku.

Każdy z nas potrafi wykonać Przelew na telefon BLIK. To szybkie, łatwe i wygodne. Nie każdy wie jednak, że środki z takiego przelewu może otrzymać natychmiast, nawet w niedzielę, z innego banku i do tego bezpłatnie. To oczywista przewaga systemu BLIK wobec tradycyjnych przelewów i płatnych przelewów pokroju Express Elixir, gdzie musimy nie tylko uiścić opłatę za natychmiastową operację, ale również znać numer konta bankowego odbiorcy. BLIK potrzebuje z kolei wyłącznie numeru komórkowego. Ten wystarczy, aby otrzymać przelew w środku nocy z soboty na niedzielę, bez kosztów i komplikacji.

Przyjazne użytkownikowi rozwiązanie jest wspierane przez większość banków wykorzystujących system BLIK w aplikacji mobilnej. System działa w 19 najważniejszych bankach operujących na terenie naszego kraju, a pełną listę wszystkich banków umożliwiających otrzymywanie natychmiastowych przelewów na telefon w każdy dzień tygodnia znajdziecie pod tym adresem.

 class="wp-image-3008712"

Aby móc cieszyć się z przychodzących przelewów również w niedzielę, wystarczy zarejestrować swój numer w usłudze BLIK. Nie potrzebujemy do tego dodatkowej aplikacji, zewnętrznego formularza czy osobnego konta. Wystarczy zwykła aplikacja bankowa - dokładnie ta sama, z której codziennie korzystamy na smartfonie. Z jej poziomu przechodzimy do zakładki ustawień lub usług BLIK (w zależności od aplikacji), a następnie dokonujemy rejestracji numeru komórkowego. To tyle.

Możliwość otrzymywania natychmiastowych przelewów siedem dni w tygodniu jest nieoceniona. Zwłaszcza w święta.

Przelewy na telefon 24/7 są nie tylko wygodne i szybkie. One ratują skórę w sytuacjach kryzysowych. BLIK to wszechstronny sposób na płacenie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy. Nawet, jeśli mamy pustki na koncie, jest sobota wieczór, znajdujemy się w centum handlowym i widzimy świetną okazję na prezent gwiazdkowy. Zamiast prosić bliską osobę o środki płatnym przelewem ekspresowym, zamiast rozwalać lokatę bankową, wystarczy BLIK i gotowe. Środki pożyczone od lepszej połówki, mamy albo męża właśnie wylądowały na koncie.

Takie rozwiązanie może okazać się przydatne zwłaszcza podczas świątecznych zakupów. W ich trakcie zależność od bankowych sesji przelewów kompletnie wiąże nam ręce. Dlatego warto wiedzieć, że BLIK stanowi bezpieczną i wygodną alternatywę, zintegrowaną z oficjalną aplikacją twojego banku. Łatwiej się nie da.

 class="wp-image-3008709"

Będąc przy rozwiązaniach ułatwiających życie, o taki natychmiastowy Przelew na telefon BLIK można również poprosić. Wystarczy wejść do swojej aplikacji bankowej, przejść do sekcji BLIK oraz wybrać opcję Prośba o Przelew na telefon BLIK. Następnie wpisujemy numer bliskiej osoby bądź wybieramy ją z książki adresowej, określamy potrzebną nam sumę i gotowe. Adresat dostanie powiadomienie, na które może odpowiedzieć natychmiastowym przelewem.

Tekst powstał we współpracy z Polskim Systemem Płatności, właścicielem marki BLIK.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Advertisement