Sprzęt  / Relacja

Konferencja Apple'a: premiera nowych iPhone'ów 12 - live blog

Picture of the author
111 interakcji
dołącz do dyskusji

Dzisiaj o godzinie 19:00 Apple zaprezentuje nowe urządzenia. Spodziewamy się, że zadebiutują: iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max. O nowych smartfonach wyciekło sporo informacji. Przekonajmy się, które się potwierdzą.

Materiał wideo z prezentacji będzie dostępny 13 października 2020 r. o godzinie 19:00. Zanim wspólnie go zobaczymy, przypomnijmy sobie najważniejsze newsy, przecieki i plotki dotyczące nowości Apple'a.

Producent akcesoriów potwierdza: iPhone 12 z magnetycznym mocowaniem dla bezprzewodowych ładowarek

Na kilka godzin przed premierą iPhone’ów 12 producent bezprzewodowych ładowarek zaprezentował model przeznaczony właśnie dla nich. Urządzenie wyposażone jest w zaczep współpracujący z tym z nowych telefonów. Przeczytaj całego newsa.

Nie czekaj na iPhone'a 12. iPhone 11 i iPhone XR są dziś dostępne w świetnych promocjach

Jeśli zastanawiasz się, którego iPhone’a 12 wybrać - wstrzymaj się. Starsze modele kupisz teraz w świetnych cenach. Sprawdź promocje.

iPhone 12 Pro Max z lepszym aparatem niż 12 Pro. Sensor większy o 47 procent

No i mleko się rozlało. Przed premierą nowych iPhone’ów w sieci pojawił się scenariusz konferencji, a w nim potwierdzenie tego, co już wiemy i… niespodziewany powrót. Sprawdź nowe informacje.

W polskim sklepie znalazłem szkła do nowych iPhone’ów 12. Wyciekły wszystkie rozmiary

Mamy już zdjęcia szybek ochronnych do telefonów z rodziny iPhone 12. Już wiemy, że w tym roku Apple nie zrezygnuje z ogromnego notcha, a w jego nowych smartfonach zamontowane zostaną 5,4-calowe, 6,1-calowe i 6,7-calowe ekrany. Zobacz przecieki.

iPhone 12 będzie najpotężniejszym smartfonem na rynku. Apple A14 Bionic zapowiada się na prawdzie monstrum

iPhone 12 zapowiada się na najpotężniejszy smartfon na rynku. Chipset Apple A14 Bionic zmiata wszystko. Sprawdź wyniki iPhone'a 12 w benchmarku.

iPhone 12 będzie goły. Oprócz ładowarki z pudełka znikną też słuchawki

ak świat światem, telefony komórkowe były sprzedawane w zestawie z ładowarką oraz słuchawkami, co w dzisiejszych czasach nie ma już sensu. Jeśli ktoś ma zmienić status quo, to oczywiście Apple ze swoim iPhone’em. Poznaj zawartość pudełka.

Konferencja Apple'a: premiera iPhone'ów 12 - live blog

Konferencja startuje o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Na Spider's Web będziemy prowadzili live bloga (dostępny poniżej), a po prezentacji pojawi się u nas sporo newsów, porównań, opinii i analiz. Bądźcie z nami.

Zapraszamy do komentowania nowości Apple'a i czytania live bloga z konferencji.

Jeśli nie widzisz (powyżej) naszego live bloga, odśwież stronę.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

przeczytaj następny tekst