REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Konferencja Apple'a: premiera nowych iPhone'ów 12 - live blog

Dzisiaj o godzinie 19:00 Apple zaprezentuje nowe urządzenia. Spodziewamy się, że zadebiutują: iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max. O nowych smartfonach wyciekło sporo informacji. Przekonajmy się, które się potwierdzą.

13.10.2020
13:45
NA ŻYWO: Konferencja Apple: premiera nowych iPhone'ów 12
REKLAMA

Materiał wideo z prezentacji będzie dostępny 13 października 2020 r. o godzinie 19:00. Zanim wspólnie go zobaczymy, przypomnijmy sobie najważniejsze newsy, przecieki i plotki dotyczące nowości Apple'a.

REKLAMA

Na kilka godzin przed premierą iPhone’ów 12 producent bezprzewodowych ładowarek zaprezentował model przeznaczony właśnie dla nich. Urządzenie wyposażone jest w zaczep współpracujący z tym z nowych telefonów. Przeczytaj całego newsa.

Jeśli zastanawiasz się, którego iPhone’a 12 wybrać - wstrzymaj się. Starsze modele kupisz teraz w świetnych cenach. Sprawdź promocje.

No i mleko się rozlało. Przed premierą nowych iPhone’ów w sieci pojawił się scenariusz konferencji, a w nim potwierdzenie tego, co już wiemy i… niespodziewany powrót. Sprawdź nowe informacje.

Mamy już zdjęcia szybek ochronnych do telefonów z rodziny iPhone 12. Już wiemy, że w tym roku Apple nie zrezygnuje z ogromnego notcha, a w jego nowych smartfonach zamontowane zostaną 5,4-calowe, 6,1-calowe i 6,7-calowe ekrany. Zobacz przecieki.

iPhone 12 zapowiada się na najpotężniejszy smartfon na rynku. Chipset Apple A14 Bionic zmiata wszystko. Sprawdź wyniki iPhone'a 12 w benchmarku.

ak świat światem, telefony komórkowe były sprzedawane w zestawie z ładowarką oraz słuchawkami, co w dzisiejszych czasach nie ma już sensu. Jeśli ktoś ma zmienić status quo, to oczywiście Apple ze swoim iPhone’em. Poznaj zawartość pudełka.

Konferencja Apple'a: premiera iPhone'ów 12 - live blog

Konferencja startuje o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Na Spider's Web będziemy prowadzili live bloga (dostępny poniżej), a po prezentacji pojawi się u nas sporo newsów, porównań, opinii i analiz. Bądźcie z nami.

REKLAMA

Zapraszamy do komentowania nowości Apple'a i czytania live bloga z konferencji.

Jeśli nie widzisz (powyżej) naszego live bloga, odśwież stronę.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA