REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Plus już świętuje. Sieć zapowiada promocje na tegoroczną gwiazdkę

Do tegorocznego Bożego Narodzenia zostało jeszcze półtora miesiąca, ale Plus ruszył już teraz z nową promocją na święta. Sprawdzamy, które produkty i oferty przeceniono na gwiazdkę.

06.11.2018
17:25
plus promocja świąteczna 2018
REKLAMA
REKLAMA

Plus w tym roku nie czeka do ostatniej chwili z promocjami na święta. Już od jutra klienci będą mogli skorzystać z nowych zniżek. Objęte zostały nimi zarówno oferty operatora, jak i urządzenia sprzedawane razem z abonamentem.

Abonament na pół roku bez opłat w sieci Plus.

Z okazji świąt sieć przedłuża swoją promocję na abonament bez opłat. Klienci, którzy zdecydują się podpisać nową umowę, przez sześć miesięcy od jej aktywacji nie będą ponosić opłat. Jeśli ktoś podpisze umowę w listopadzie, pierwszy rachunek za usługi będzie musiał opłacić dopiero w połowie 2019 roku.

Dotyczy to ofert bez limitu rozmów (sieci komórkowe, numery stacjonarne), w których nielimitowane są również wiadomości (SMS, MMS). Objęte promocją są oferty dla klientów prywatnych oraz dla małych firm. Skorzystać z niej mogą osoby, które przedłużają umowę, przenoszą numer albo podpisują zupełnie nową.

Oferta sieci Plus na święta dla klientów indywidualnych:

plus promocja święta 2018 class="wp-image-834191"

Oferta sieci Plus na święta dla firm:

plus promocja święta 2018 class="wp-image-834194"

Plus przy okazji przypomina, że oferty mogą być częścią programów smartDOM i smartFIRMA. Oprócz tego przygotowano też nowe świąteczne zestawy sprzedażowe w ramach ofert Plus Abonament i Plus dla Firm. Przyjrzeliśmy się, co dokładnie oferuje operator i jakie urządzenia można nabyć taniej.

Smartfony i nie tylko - przecenione urządzenia w świątecznej promocji sieci Plus.

Klienci indywidualni razem z abonamentem mogą wybrać jeden z nowych telefonów marki Huawei, czyli Huawei Mate 20 lub Huawei Mate 20 Lite. Sieć rekomenduje też zakup urządzeń Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy J6, Huawei P20 Lite oraz Motorola Moto E5 Plus.

Oprócz tego dostępne są też zestawy z kilkoma urządzeniami. W ofercie znalazł się smartfon Samsung Galaxy A7 w duecie z telewizorem Samsung Smart TV UENU7452. Jeśli ktoś szuka telewizora, by obejrzeć Kevina na Święta, a nie ma budżetu, to może być to niezły pomysł.

W przypadku ofert firmowych przeceniona mają być smartfony z górnej półki takie jak Samsung Galaxy S9+, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Mate 20 Lite, Huawei Mate 20 i Samsung Galaxy A7. Oprócz tego Plus w ramach świątecznej promocji oferuje wiele innych modeli z różnych półek cenowych:

Promocja rusza od jutra, czyli 7 listopada, a z dokładnymi cenami urządzeń w wybranym przez użytkownika abonamencie będzie można zapoznać się na stronie operatora.

Cyfrowy Polsat class="wp-image-724056"

W ramach promocji świątecznej klienci sieci Plus mogą liczyć też na dodatkowe usługi.

REKLAMA

Oprócz karty SIM i urządzenia klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług. Częścią promocji jest m.in. pakiet Ipla Polsat Sport Premium, który pozwoli oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Dostępny jest bezpłatnie w abonamentach za 70 zł lub więcej, w pozostałych to opcja dodatkowo płatna.

Oprócz tego można otrzymać lub dokupić usługi HBO GO, Ipla (pełny dostęp do serwisu, a nie jedynie pakiet sportowy) oraz Plus Music. Klienci biznesowi mogą skorzystać z usług Doradca Biznesowy, Centralka Firmy, Ochrona Internetu czy Serwis wyświetlacza.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA