REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Abonament na pół roku bez opłat i Liga Mistrzów w pakiecie - tak wygląda nowa promocja w sieci Plus

Plus przygotował nową promocję dla swoich klientów. Osoby, które zdecydują się na abonament, przez pół roku nie będą w ogóle płacić za usługi. Przy okazji mogą otrzymać dostęp do pakietu, dzięki któremu obejrzą mecze Ligi Mistrzów.

16.08.2018
16:35
plus promocja pół roku za darmo plus abonament
REKLAMA
REKLAMA

Nowa oferta sieci Plus spodoba się klientom, którzy po wakacyjnych wojażach będą mieli nadwyrężony budżet. Dzięki nowej promocji przez sześć miesięcy od podpisania umowy nie trzeba będzie ponosić żadnych opłat.

Klienci sieci Plus pierwszy raz za abonament zapłacą po pół roku.

Z promocji zwalniającej z opłat przez pierwsze sześć miesięcy trwania umowy mogą już teraz skorzystać ci, którzy zdecydują się podpisać umowę z opłatą miesięczną w wysokości 50 zł lub więcej. Ten próg dotyczy klientów indywidualnych.

plus promocja pół roku za darmo class="wp-image-785602" title="plus promocja pół roku za darmo"

W przypadku małych firm (SOHO) granicą będzie 40 zł miesięcznie netto. Promocja będzie dostępna od 20 sierpnia. Tego samego dnia zostanie uruchomiona oferta na Plus Internet LTE - z urządzeniem lub bez (warunkiem jest wybranie taryfy za minimum 50 zł miesięcznie dla klientów indywidualnych i minimum 40 zł miesięcznie netto dla firm).

W ramach pakietów można otrzymać od operatora dostęp nie tylko do usług telekomunikacyjnych, ale również różne dodatki, w tym dostęp do usług Ipla, PlayMusic oraz meczów Ligi Mistrzów (w przypadku klientów indywidualnych pakiet Polsat Sport Premium jest wliczony w abonament za 70 zł miesięcznie).

Darmowe sześć miesięcy w Plusie - kto może skorzystać z promocji?

Promocją objęte zostały abonamenty na telefon oraz na internet. Trzeba tylko pamiętać o tym, że z nowej oferty w przypadku usług głosowych mogą skorzystać tylko te osoby, które przenoszą do operatora numer z innej sieci. Dostępne będą dla nich najróżniejsze urządzenia, w tym telefony w atrakcyjnych cenach.

plus promocja pół roku za darmo class="wp-image-785608"
REKLAMA

Nowa oferta dotyczy przede wszystkim umów na jedną kartę SIM, ale można skorzystać z niej również w przypadku ofert wielosimowych. Zwolnieni z opłat będą również ci klienci, którzy zdecydują się na taryfy Duet, Rodzina i Rodzina+ w dwóch najwyższych abonamentach (promocja aktywna jest dla głównej karty SIM).

Warto odnotować, że promocja łączy się za to z rabatami smartDOM i smartFIRMA. Pozwala to obniżyć miesięczny koszt o 10 zł po dodaniu kolejnej karty SIM do umowy na inne usługi, w tym telekomunikacyjne i telewizję.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA