REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Wszystkie nowości Apple - co możesz pobrać lub kupić już teraz, a na co musisz poczekać

Już po konferencji otwierającej WWDC. Apple przedstawiło masę nowości, o których możecie przeczytać na Spider’s Web. Postanowiłem uporządkować je w kolejności, abyście wiedzieli, co możecie przetestować już teraz, a na co musicie jeszcze trochę poczekać.

05.06.2017
22:49
Linia czasowa wszystkich nowości Apple po WWDC 2017
REKLAMA
REKLAMA

WWDC 2017 i konferencja Apple - co jest dostępne już teraz?

Niestety, niewiele. Jeżeli nie jesteś deweloperem, nie zyskasz dostępu do wersji testowych WatchOS4, MacOS High Sierra oraz iOS 11. Możesz za to kupić kontynuację jednej z najlepszych gier mobilnych, jakie kiedykolwiek powstały. Monument Valley 2 właśnie wylądowało w iTunes App Store. Tytuł kosztuje 24 złote. Od dziś możecie także pobrać na iPada aplikację Affinity Photo.

Będąc przy pieniądzach - od dzisiaj możecie również składać zamówienia przedpremierowe na nowe iPady Pro, a także odświeżone Macbooki oraz iMaki. To by było na tyle.

 class="wp-image-569479"

Dużo dobrego dzieje się za to w dalszej części czerwca.

Jeszcze w ciągu tego miesiąca rozpoczną się publiczne, otwarte beta-testy nowych systemów operacyjnych od Apple’a. Posiadacze Maków będą mogli sprawdzić MacOS High Sierra, z kolei wszyscy użytkownicy iPhone’ów oraz iPadów dostaną szansę przetestowania bety iOS 11.

Ciekawi mnie zwłaszcza ten drugi system. Nowe Centrum Kontroli wygląda równie brzydko, co interesująco. Jestem także ciekaw slidera plików oraz kapitalnego Do Not Disturb While Driving. App Store przejdzie gruntowną przebudowę, czego także trudno będzie nie zauważyć.

Premiera wszystkich powyższych systemów operacyjnych zaplanowana jest na jesień 2017 roku. Debiut oprogramowania będzie najprawdopodobniej połączony z premierą nowych iPhone’ów.

Grudzień 2017 roku to czas na nowe produkty Apple’a.

REKLAMA

Wraz z nadejściem zimy klienci w Stanach Zjednoczonych, Australii oraz Wielkiej Brytanii będą mogli nabyć inteligentny głośnik Apple’a - HomePod. Niestety, reszta świata musi uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 2018 roku. Czyli nici z tego gadżetu jako prezentu pod choinkę.

W grudniu 2017 roku najbardziej zamożni i wymagający klienci Apple’a będą mogli również nabyć potężnego iMaka Pro, którego cena w najsłabszej konfiguracji sprzętowej została ustalona na poziomie 4999 amerykańskich dolarów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA