REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nintendo podgrzewa atmosferę. Trailer Pokemon Sun i Moon odkrywa kolejne karty

Pojawił się właśnie kolejny trailer Pokemon Sun i Moon, czyli duo nowych gier z uroczymi stworkami w roli głównej na konsole Nintendo 3DS. Twórcy odkrywają kolejne karty, w tym Ultra Bestie i nowe Z-Moves.

15.11.2016
8:44
Pokemon GO 2 generacja Johto Trailer Pokemon Sun i Moon
REKLAMA
REKLAMA

Pokemon Sun i Moon to dla mnie najważniejsza premiera listopada. Co prawda wiem, że przez długie godziny będę mordował wrogów w Dishnored 2 i hakował smartfony w Watch Dogs 2, ale zimowe wieczory spędzę przede wszystkim z Nintendo 3DS w łapie.

Twórcy Pokemon Sun i Moon przed samą premierę podgrzewają atmosferę nowym zwiastunem.

Kolejny trailer Pokemon Sun i Moon pokazuje kilka nowych elementów rozgrywki. Pojawiły się nie tylko nowe Pokemony i finalne formy starterów, ale też tzw. Ultra Bestie i kilka nowych typów ataków o nazwie Z-Moves.

To, jak działa przykładowy Z-Move, można było sprawdzić w udostępnionym w Nintendo eShop demie Pokemon Sun i Moon. Pozostałe nowości będzie można zaś sprawdzić samemu dopiero po premierze, która zaplanowana jest na koniec listopada.

Zaprezentowano Z-Moves dla finalnych ewolucji starterów. Decidueye wykorzysta Sinister Arrow Raid.

Trailer Pokemon Sun i Moon class="wp-image-528541"

Trailer Pokemon Sun i Moon pokazuje, że Incineroar atakuje wykorzystując Malicious Moonsault.

Trailer Pokemon Sun i Moon class="wp-image-528552"

Primarina może siać zniszczenie dzięki Oceanic Operetta.

Trailer Pokemon Sun i Moon class="wp-image-528553"

Moc Z-Moves będzie zależeć od tego, jaki bazowy atak zostanie wybrany przez trenera i - co ciekawe - takie ruchy będą mogły przebić się przez bariery w postaci Protect i Detect (z redukcją obrażeń).

Trailer Pokemon Sun i Moon class="wp-image-528559"

Trailer Pokemon Sun i Moon zdradza, że UB–03 Lightning to jedna z Ultra Bestii.

Trailer Pokemon Sun i Moon class="wp-image-528554"

UB-05 Glutton “pożera wszystko na swej drodze i zmienia to w energię” - najwyraźniej nie muszą udawać się do toalety.

Trailer Pokemon Sun i Moon class="wp-image-528555"

Diglet i Dugtrio doczekały się formy z regionu Alola - w tej postaci mają typ ziemny i stalowy oraz nową zdolność Tangling Hair zmniejszającą szybkość przeciwnika. Niezłe fryzury!

Trailer Pokemon Sun i Moon class="wp-image-528557"

W grach z regionu PAL będzie można zeskanować kod QR wyświetlany w aplikacji Pokemon TV by dostać w prezencie Pokemona o nazwie Magearna.

Trailer Pokemon Sun i Moon class="wp-image-528558"

Mam nadzieję, że kolejny trailer Pokemon Sun i Moon nie zdradza wszystkich niespodzianek, a nowe gry będą powiewem świeżości dla serii.

Skończyłem już Pokemon GO, a aura nie zachęca do szukania stworków w okolicznych parkach, lasach i śmietnikach. W zimę zdecydowanie wolę siedzieć w ciepłych kapciach koło kaloryfera, ale nie oznacza to końca mozolnego łapania ich wszystkich, by później trenować je do walk.

Wiem oczywiście, że gdy już tylko wytrenuję swoją drużynę to spędzę w rozgrywkach multiplayer dwa kwadranse i skapituluję przed japońskimi dziesięciolatkami, ale co poradzę - gry z serii Pokemon to moje guilty pleasure. Mam jednak nadzieję, że Pokemon Sun i Moon to ostatnia odsłona na 3DS-a.

REKLAMA

Nie mogę doczekać się Pokemonów, które od początku będą projektowane z myślą o Nintendo Switch.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA