rozmowa

Dlaczego prowadzisz tak mało wideorozmów? Przecież są za darmo
Nowe badania pokazują, że Polacy rzadko korzystają z wideorozmów. A przecież to jeden z najprostszych sposobów, by poczuć bliskość, nawet na odległość. Przyjrzeliśmy się danym i sprawdziliśmy, jak nowoczesne technologie wpływają na nasze relacje.
Operatorzy / Lokowanie produktu
18.03.2025 09:00

5 pytań do Maćka Budzicha, czyli Mediafuna
16.07.2012 09:50







