Polacy płacą za kurierów najmniej w Europie. Czy to oznacza, że mamy się już bać?
Prezes polskiego oddziału DPD mówi, że korzystanie z usług kurierskich w Polsce jest tanie. Za granicą trzeba płacić więcej. Czy to oznacza ewentualne podwyżki dostaw również do automatów paczkowych? Nikt nie wprost tego nie mówi, ale zwrócenie uwagi na tę kwestię klientów może niepokoić.

REKLAMA