REKLAMA

Oto co Samsung zaprezentuje na Galaxy Unpacked. Wyciek informacji ujawnia szczegóły

Do sieci trafiły właśnie grafiki, którymi Samsung ma pochwalić się za dopiero miesiąc. Choć znacznie zniekształcone, pokazują one czego możemy się spodziewać - ale i których produktów zabraknie podczas lipcowego wydarzenia.

10.06.2024 12.43
Oto co Samsung zaprezentuje na Galaxy Unpacked. Wyciek informacji ujawnia szczegóły
REKLAMA

Letnie wydarzenie Samsunga Galaxy Unpacked zbliża się wielkimi krokami, a jeżeli plotki są prawdziwe, nowe urządzenia koncernu zobaczymy nie za półtora miesiąca, a za dokładnie miesiąc - 10 lipca. W związku z tym internet jest pełen informacji o nadchodzących Galaxy Ring, nowej serii Galaxy Watchy oraz składanych smartfonach koreańskiego giganta.

Teraz do tego grona dołącza kolejny wyciek. Do sieci trafiły właśnie informacje dotyczące samej prezentacji.

REKLAMA

Najnowszy przeciek pokazuje, jak będzie wyglądać Galaxy Unpacked

Informacje przekazał Evan Blass, publikujący od wielu lat leaker, od którego dowiedzieliśmy się o specyfikacji całej serii Galaxy S24 na miesiąc przed premierą.

Tym razem Evan Blass poprzez swój newsletter w serwisie Substack podzielił się obrazami - zrzutami ekranu z nadchodzącego wydarzenia Galaxy Unpacked. Zrzuty ekranu są mocno zniekształcone, jednak zapaleni fani Samsunga nie będą mieli problemu ze zorientowaniem się, na co patrzą.

Na pierwszych trzech obrazach widać Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6. Jak wskazuje serwis Android Authority, grafiki przedstawiające urządzenia są łudząco podobne do renderów Z Flip 6 i Z Fold 6, jakie przed kilkoma dniami miały wypłynąć kazachstańskiemu oddziałowi Samsunga.

Kolejne trzy kadry poświęcone są urządzeniom noszonym: pierścieniowi Galaxy Ring, kompozycji składanych smartfonów, pierścienia i zegarków - Galaxy Watch 7 i Galaxy Watch Ultra na jednym obrazie oraz jeden kadr poświęcony zegarkowi Samsunga. W domyśle ten ostatni to Galaxy Watch Ultra.

Na grafikach można zauważyć brak trzech urządzeń: Galaxy Watch FE, Galaxy Buds 3 i Galaxy Buds 3 Pro. To może być powiązane z innymi przeciekami - z serwisu Android Headlines informującymi, że słuchawki pojawią się w sprzedaży jeszcze przed Galaxy Unpacked oraz tym od leakera MysteryLupin, według którego Galaxy Watch FE zobaczymy już 24 czerwca.

Zdjęcie główne: Gabo_Arts / Shutterstock

REKLAMA

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o nowych urządzeniach Samsung przed premierą:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA