REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

O Samsungu Galaxy S24 wiemy już wszystko. Właśnie wyciekły najważniejsze informacje

Samsung zbliża się do ogłoszenia serii Galaxy S24 na wydarzeniu Galaxy Unpacked 2024. Jesteśmy coraz bliżej najświeższych urządzeń oraz kolejnych funkcji. Teraz poznaliśmy wygląd urządzeń, jak i motyw przewodni wydarzenia, na których zostaną pokazane. Liczą się dwie literki.

21.12.2023
8:59
samsung galaxy s23 aparaty
REKLAMA

Zimowa konferencja Samsunga jest niczym wrześniowa pokazówka nowych iPhone’ów: musi się wydarzyć, żeby fani smartfonów byli ukontentowani. W tym roku jest tak samo, chociaż gwiazdka nadejdzie nieco wcześniej, bo poznaliśmy datę Galaxy Unpacked 2024. Na tej konferencji pokazana zostanie nowa generacja sztandarowych telefonów Samsunga. Ale to nie wszystko.

REKLAMA

Galaxy Unpacked 2024: kiedy zostanie pokazany Samsung Galaxy S24, S24+ i S24 Ultra?

Oczekiwane coroczne wydarzenie Samsunga zostało, według przecieku, zaplanowane na 18 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja ma skupić się na sztucznej inteligencji, co potwierdził zwiastun opublikowany przez Evana Blassa na Twitterze.

Zwiastun pokazuje odliczanie do wydarzenia, które rozpocznie się 18 stycznia o godzinie 19:00 naszego czasu i - jak zauważył serwis 9to5Google - przedstawia ikonę przypominającą logo Google Bard.

Po więcej teksów o Samsungu sprawdź Spider's Web:

Według spekulacji, Samsung rozważa wykorzystanie Barda, sztucznej inteligencji opracowanej przez Google'a, w swoich nowych urządzeniach. Zakończenie zwiastuna zawiera komunikat "Nadchodzi Galaxy AI", co wskazuje na wyraźne skupienie na technologii sztucznej inteligencji podczas tego wydarzenia. Informacje o tym mogliśmy już poznać dzięki wyciekom dotyczącym sztucznej inteligencji oraz serii Galaxy S24 w ostatnich miesiącach.

Jak będzie wyglądała seria Samsung Galaxy S24?

Informacje pochodzące z serwisu Android Headlines ujawniają model podstawowy dostępny w kolorach takich jak żółty, fioletowy, grafitowy i srebrny. Przypomina on model S23, ale wprowadza zmiany: płaską ramkę i delikatnie zakrzywione tylne szkło, przypominające szkło 2.5D. Model S24+ będzie wyglądał, jak wcześniej, bliźniaczo z S24. Sami spójrzcie na pierwsze, tak dokładne rendery:

A na dokładkę można się przyjrzeć najdroższemu smartfonowi z serii S24, tym razem Galaxy S24 Ultra:

Wiemy wszystko o serii Galaxy S24. Nadchodzi tytan

REKLAMA

Evan Blass wrzucił specyfikację całej serii S24: od bazowego telefonu, poprzez S24+, a kończąc na S24 Ultra. Samsung Galaxy S24 Ultra otrzyma główny, 200-megapikselowy aparat, 12 GB RAM-u oraz tytanowe wykończenie (o którym słyszeliśmy w wycieku Samsunga Galaxy S24 Ultra, które ma wzmocnić telefon i zagwarantować mu większe szanse na przetrwanie spotkania z podłogą. Samsung Galaxy S24 i S24+ nie zaskakują niczym szczególnym, o czym już nie wiedzieliśmy. Chociaż! S24+ dostanie aż 12 GB RAM-u.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA