REKLAMA

Lidl odpala ekstra promocję na Lidlomixa. Oto nowa cena

Będzie można zaoszczędzić kilka stówek na lidlowym odpowiedniku Thermomiksa. Obniżona zostanie cena specjalnej wersji kuchennego sprzętu.

06.05.2024 14.11
Lidl odpala ekstra promocję na Lidlomixa. Oto nowa cena
REKLAMA

Zła wiadomość: nie jest to aż tak dobra promocja, jak w marcu. Wówczas cena spadła o 700 zł, dzięki czemu kosztujący normalnie 2499 zł Silvercast Monsieur Cuisine Smart WiFi dało się kupić za 1799 zł.

REKLAMA

Dobra wiadomość: i tak uda się niemało zaoszczędzić. Od 13 maja na stronie internetowej Lidla robot dostępny będzie w cenie 1999 zł. Jeśli więc polujecie na tańszą alternatywę Thermomiksa to za tydzień zgarniecie go o 500 zł taniej.

W promocji będzie wciąż nowa wersja MC Smart w kolorze czarnym

Tą wersją Lidl poszturchał producenta Thermomiksów. Kosztowny sprzęt firmy Verwork w ciemnej barwie dostępny był jedynie w limitowanej edycji. Ten od Lidla niby też jest „limitowaną edycją”, ale zgarnąć go znacznie łatwiej. I na dodatek jeszcze w atrakcyjnej cenie.

Niby kosmetyczna zmiana, ale Paweł przewidywał, że to właśnie ona może przyciągnąć dotychczas nieprzekonanych:

Podobnie jak w przypadku czarnego Thermomixa, tańsze urządzenie ma identyczne parametry jak wersja biała. Różni się wyłącznie kolorem, ale wierzcie mi, że dla wielu klientów kolor będzie ostatecznym argumentem za kupnem tego urządzenia. Czarny kojarzy się z produktem premium.

Lidlomix oferuje maks. moc 1200 W i ma na pokładzie szereg przydatnych funkcji – 15 automatycznych programów, wśród których znajdziemy m.in. ugniatanie, krojenie warzyw, fermentowanie, gotowanie na parze czy miksowanie. Sprzęt oferuje też funkcję dopasowania porcji w wybranych przepisach, planer posiłków, a nawet listę zakupów i notatnik. Oprogramowanie robota ma wbudowanych ponad 600 darmowych przepisów. Jeszcze więcej znajdziemy w aplikacji.

REKLAMA

Na Spider's Web piszemy o innych alternatywach dla Thermomiksa:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA