REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Lidlomix dostępny jest w specjalnej edycji. Biegnę do sklepu

Cześć, jestem Paweł i mam nietypowe zainteresowania - lubię czarne rzeczy. Może wydawać się to dziwne, bo moja kuchnia to mieszanina bieli i dębu Sonoma, ale urządzenia do niej staram się kupować czarne. Poprawia to mój komfort psychiczny, nie mam wrażenia znajdowania się w miejscu zbyt sterylnym. Nie mam jeszcze ani Thermomixa, ani Lidlomixa, ale po tym co właśnie zobaczyłem biegnę do sklepu. Lidlomix będzie dostępny w czarnej wersji specjalnej.

05.12.2023
11:46
lidl czarny lidlomix
REKLAMA

W Lidlu chyba będą musieli zatrudnić dodatkowych ochroniarzy, bo już teraz wiem, że w poniedziałek 11 grudnia na sklepy sieci zostanie przeprowadzony zorganizowany szturm. Nie dziwię się temu, bo wszyscy wiemy, jak na ludzi działa napis edycja specjalna. Do tej pory Silvercrest Monsieur Cuisine Smart (bo tak naprawdę nazywa się popularny Lidlomix) występował wyłącznie w białej wersji. Nie każdemu ona pasowała, ale musiała być taka, bo jego główny przeciwnik, czyli oryginalny Thermomix był biały. Jednak kilka miesięcy temu Thermomix postanowił zmienić zasady gry i wprowadzić czarną wersję. Ludzie dosłownie oszaleli na jego punkcie. Kwestią czasu było więc to, kiedy na taki ruch zdecyduje się konkurencja.

REKLAMA

Więcej o Thermomiksie i Lidlomiksie przeczytasz w:

Czarny Lidlomix od poniedziałku w sklepach

Podobnie jak w przypadku czarnego Thermomixa, tańsze urządzenie ma identyczne parametry jak wersja biała. Różni się wyłącznie kolorem, ale wierzcie mi, że dla wielu klientów kolor będzie ostatecznym argumentem za kupnem tego urządzenia. Czarny kojarzy się z produktem premium, a dodatkowego uroku dodaje to, że jest to limitowana edycja. Można będzie wrzucić zdjęcie na social media ze świątecznych przygotowań, na którym w tle znajdzie się ten obiekt zazdrości.

REKLAMA

Od poniedziałku urządzenie trafi do regularnej sprzedaży i to od razu w promocji. Dzięki kuponowi generowanemu w aplikacji będzie go można kupić za 300 zł taniej, czyli za 2199 zł. Kupon ważny jest tylko w sklepach stacjonarnych, więc jeżeli chcesz uniknąć bójki o limitowane urządzenie, to możesz to zrobić płacąc 300 zł więcej online. 2199 zł nie jest historycznie najniższą ceną, ale i tak jest bardzo dobra.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA