REKLAMA

Nie masz dostępu do światłowodu? Plus ma rozwiązanie

Plus ma w swojej ofercie nowy zestaw do internetu domowego 5G. To opcja dla tych, którzy nie mają opcji podłączenia się pod światłowód.

25.04.2024 14.28
Nie masz dostępu do światłowodu? Plus ma rozwiązanie
REKLAMA

Taki zestaw obsługuje 5G Ultra od Plusa, więc może skutecznie zastąpić klasyczny internet domowy. Posiadacze abonamentu Plusa mogą zdobyć ten zestaw w naprawdę niskiej cenie. Wystarczy tylko zamontować modem na zewnątrz i gotowe.

REKLAMA

Nowy zestaw do 5G już w ofercie Plusa. Superszybki internet domowy

Zestaw składa się z dwóch elementów – zewnętrznego modemu D-Link DWP1010, który został zaprojektowany do pracy w każdych warunkach atmosferycznych. Urządzenie zamontujemy na ścianie zewnętrznej domu, bez obaw o mrozy czy deszcze – posiada obudowę wykonaną w standardzie IP67, więc krople deszczu są mu niestraszne. Został wyposażony w wydajną antenę oraz procesor Qualcomm SDX62, dzięki czemu obsłuży wysokie transfery sieci 5G.Przepustowość modemu to 1 Gb/s, więc bez większego problemu obsłuży sieć 5G Ultra Plusa o maksymalnej prędkości pobierania 1 Gb/s.

Drugim elementem zestawu jest router D-Link M30 AX3000 Mesh. Urządzenie pracuje w standardzie WiFi 6, więc również zapewni domownikom superszybkie połączenie bezprzewodowe w smartfonach, laptopach, konsolach i innych urządzeniach z WiFi. Ma też jeden port WAN o prędkości 1 Gb/s, więc można podłączyć go bezpośrednio do komputera.

Sprzęt wspiera również technologię Mesh, więc łączy się z innymi urządzeniami D-Link M30, zapewniając automatyczne przełączanie się internetu np. w telefonie do routera o lepszym zasięgu. Modemem i routerem można zarządzać za pomocą aplikacji D-Link Falcon – umożliwia konfigurację i monitorowanie stanu sieci.

Taki zestaw wydaje się naprawdę świetną opcją na zapewnienie internetu domowego w miejscach, gdzie nie ma jeszcze światłowodu z różnych powodów, zwłaszcza w domach jednorodzinnych. Oczywiście najlepiej zdecydować się na ten router tam, gdzie dostępne jest 5G Ultra Plusa – można to łatwo sprawdzić, wchodząc na dedykowaną stronę internetową operatora. Korzystając z abonamentu, cena takiego zestawu jest jeszcze lepsza. Zasada działania jest prosta: im wyższy abonament, tym większa obniżka.

Plus
Oferty w Plusie
Plus

Jeśli korzystamy z abonamentów 49 – 69 zł, to opłata początkowa wynosi 100 lub 50 zł + 48 rat po 20 zł (łącznie 1060 lub 1010 zł). W abonamentach, które kosztują od 79 do 129 zł rata wynosi 10 zł mies., a łączna cena zestawu modem + router to już tylko 529 zł. Dla najtańszego abonamentu za 39 zł cena całkowita wynosi 1799 zł. Oczywiście klienci nie muszą wybierać 48 rat, tylko np. 36, 24 lub 12, w zależności od możliwości i potrzeb.

REKLAMA

Więcej o operatorach i ich ofertach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA