REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Huawei wie, że zegarek to dobry pomysł pod choinkę. Dlatego zrobił specjalną wersję

Huawei dziś wprowadził do sprzedaży nowe wersje zegarka Huawei Watch GT 4 w limitowanej świątecznej wersji. Do świątecznego sweterka będzie jak znalazł.

08.12.2023
8:27
Huawei Watch GT 4
REKLAMA

Mikołajki już za nami, więc mamy ostatnią prostą do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Jak święta to oczywiście prezenty. Na Spider’s Web opublikowaliśmy już kilka świątecznych poradników z pomysłami na prezenty, które obejmowały smartfony, sprzęt dla gracza czy inne przydatne gadżety. Gdy nie wiemy, co kupić, zegarek zawsze wydaje się bezpiecznym i przydatnym prezentem dla każdego. Niezależnie od płci i zainteresowań.

REKLAMA

Huawei ma świąteczne zegarki. Uniwersalny gadżet dla każdego

Na oficjalnym sklepie Huawei pojawiły się nowe, limitowane edycje zegarka Huawei Watch GT 4, które będą dostępne wyłącznie przez określony czas tylko bezpośrednio od producenta – nie mamy co liczyć, na pojawienie się tych wersji w innych sklepach z elektroniką. Do sprzedaży trafiły dwa modele z dopiskiem "Christmas Edition" – mowa o Huawei Watch GT 4 46 mm Active oraz GT 41 mm Elegant.

Pierwszy model jest tak naprawdę nieco bardziej zaawansowaną (jeśli chodzi o zestaw sprzedażowy) wersją podstawowego modelu 46 mm Active o kolorze czarny fluoroelastomerowy. Oprócz standardowego gumowego czarnego paska otrzymamy dodatkowy w kolorze zielonym. Jest to barwa, która bardzo kojarzy się ze świętami – m.in. choinką, stroikami, światełkami i ozdobami.

Drugi to Huawei Watch GT 4 41 mm Elegant Christmas Edition, który w podstawowej wersji ma stalową, elegancką bransoletę, ale w tej limitowanej edycji w zestawie sprzedażowym, obok standardowej bransolety, znajdziemy też gumowy różowy pasek. Zegarek został wyposażony w świąteczną tarczę z reniferem.

Przyznam, że oba modele wyglądają naprawdę fajnie i osobiście przypadł mi do gustu świąteczny Huawei Watch GT 4 46 mm Active Christmas Edition z zielonym paskiem. Jeśli chodzi o ceny, to nie odbiegają one bardzo od podstawowych "nieświątecznych" modeli. 46-milimetrowy model w wersji Christmas Edition kosztuje 1189 zł (podstawowy model 1099 zł), natomiast 41-milimetrowy wariant Elegant 1489 zł (zwykły model to koszt 1399 zł).

W kwestii specyfikacji w obu przypadkach wariantu Christmas Edition nie znajdziemy różnic, więc dopłacamy 90 zł za limitowaną edycję, która prawdopodobnie nigdy więcej nie będzie dostępna. Dla kolekcjonerów limitowanych gadżetów jak znalazł, chociaż to po prostu ciekawy pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Zegarki będą pasować do świątecznych i noworocznych stylizacji.

REKLAMA

Więcej o inteligentnych zegarkach Huawei przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA