REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Wiemy, jaki będzie następny sztandarowy smartfon Samsunga. Te dwie literki są najważniejsze


Czym może się wyróżniać smartfon? Samsung, jako jeden z czołowych producentów, musi to wiedzieć i właśnie dostaliśmy nieco więcej informacji o tym, na co postawi w nadchodzących sztandarowych modelach z serii S24.

27.11.2023
7:41
Wiemy, jaki będzie następny sztandarowy smartfon Samsunga. Te dwie literki są najważniejsze
REKLAMA

Producenci potrafią wznieść się na wyżyny pomysłowości. Spójrzcie chociażby na telefon LG Wing sprzed paru lat. Sprzedaje się jednak zupełnie co innego. Na pewno flagowce Samsunga z linii Galaxy S, które w następnej odsłonie będą jeszcze mądrzejsze, bo firma postawi na dwie literki, które ostatnio możemy zobaczyć wszędzie.

REKLAMA

Samsung zastrzegł nowe znaki towarowe. Wszystko z SI

Samsung będzie pozycjonował nadchodzący model Galaxy S24 jako urządzenie skoncentrowane na sztucznej inteligencji, wprowadzając Galaxy AI - aplikację, dzięki której wasz Samsung będzie mógł na przykład przetłumaczyć rozmowę telefoniczną na obcy język. Na żywo.

Jak podaje holenderski serwis Galaxy Club, firma złożyła wnioski o znaki towarowe, takie jak AI Phone i AI Smartphone, w celu umocnienia pozycji Galaxy S24 jako smartfona wykorzystującego sztuczną inteligencję.

Według serwisu, głównym celem jest to, aby nadchodząca seria Galaxy S24 była postrzegana jako "ten" telefon oparty na sztucznej inteligencji. Samsung stara się, aby marka Galaxy w przyszłości kojarzona była ze SI.

Co jeszcze szykuje Samsung? O planach giganta przeczytacie na Spider's Web:

Warto zaznaczyć, że są to jedynie wnioski oparte o znaki towarowe. Zostały one złożone w Unii Europejskiej oraz w Wielkiej Brytanii 24 listopada. Ale to nie wszystko, bo poza sztuczną inteligencją, Samsung zaczyna powoli zajawiać inny, także wyczekiwany produkt.

Samsung Magic Pixel: oto nowe okulary VR/AR?

23 listopada w Korei Południowej, Samsung złożył wnioski o rejestrację nazw takich jak Magic Pixel, Flex Magic i Flex Magic Pixel, wraz z odpowiadającymi im logotypami. Te wnioski koncentrują się głównie na produktach związanych z rozszerzoną i wirtualną rzeczywistością.

REKLAMA

Więcej o linii S24, najpewniej sztucznej inteligencji oraz okularach Magic Pixel, dowiemy się już 17 stycznia, podczas konferencji Samsunga.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA