REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

W Lidlu rzucili taniego Lidlomiksa. Do kupienia tylko online

Z okazji Black Friday Lidl przecenił Monsieur Cuisine Smart, czyli rywala Thermomiksa. Promocja była spora, ale ograniczona czasowo. Nie zdążyliście? Na otarcie łez jest wyprzedaż Monsieur Cuisine Connect. W końcu po Black Friday przychodzi Cyber Monday.

26.11.2023
21:02
lidl
REKLAMA

Promocja zorganizowana na Black Friday była naprawdę kusząca – tak mało Monsieur Cuisine Smart jeszcze nie kosztował. 24 i 25 października lidlowy odpowiednik Thermomiksa można było kupić za 1799 zł, co było sporą przeceną względem normalnej ceny w wysokości 2499 zł.

REKLAMA

Nie zdążyliście wstać na otwarcie i wszyscy was ubiegli? Zapomnieliście, że sprzęt dało się kupić również w sieci? A może nie potrzebujecie tej wersji, bo zawsze bardziej kusił was Connect? Idealnie się składa, bo tego też będzie można kupić taniej.

Lidl na Cyber Monday obniża cenę Monsieur Cuisine Connect

Tańsza wersja kosztuje normalnie 1899 zł, a teraz będzie można ją nabyć za 1399 zł. Czyli dodatkowo stówkę mniej niż podczas letnich wyprzedaży. Gdzie producent poszedł na kompromis, bo gdzieś przecież musiał, skoro Connect nawet bez promocji wyceniony jest znacznie niżej niż Smart? Droższy model ma większy ekran (8 cali zamiast 7), zintegrowany schowek i obsługę głosową przy użyciu Google Assistant - to cechy techniczne. Smart ma też więcej automatycznych programów.

Na Spider's Web piszemy o innych alternatywach dla Thermomiksa:

Connect oferuje trzy: do ugniatania, gotowania na parze i podsmażania. Absolutne podstawy, ale jeśli uznacie, że droższa wersja to więcej bajerów, których nie potrzebujecie, promocja z okazji Cyber Monday jest naprawdę niezła.

Jako że mowa o wyprzedaży w sieci, nie szukajcie robota w stacjonarnych sklepach. Zniżka obowiązuje jedynie w internetowym serwisie Lidla. I tylko w poniedziałek 27 listopada.

REKLAMA
 class="wp-image-4202960"

Przy okazji przypominamy, że jeśli zrezygnowaliście z zakupu zarówno droższego jak i tańszego modelu Monsieur Cuisine, bo czekacie na nową wersję Thermomiksa, to... cóż, jeszcze trochę poczekacie. Producent zadeklarował, że TM7 nie jest potrzebny, bo TM6 wciąż jest najlepszym rozwiązaniem na rynku.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA