REKLAMA

Tak wygląda iPhone 15 Pro. Wszystkie plotki okazały się prawdziwe

Za kilka miesięcy zadebiutuje rodzina iPhone'ów 15, ale już od dłuższego czasu plotki o tym, jakie będą, rozpalają wyobraźnię. Trudno się temu dziwić, bo wraz z ich premierą zobaczymy, jakie będą trendy w designie telefonów na przyszły rok. Właśnie po raz pierwszy zobaczyliśmy iPhone'a 15 Pro w pełnej krasie.

11.04.2023 13.37
Tak wygląda iPhone 15 Pro. Wszystkie plotki okazały się prawdziwe
REKLAMA

Na chińskim odpowiedniku TikToka (bo jak wiemy z przesłuchania CEO firmy, TikTok nie jest chiński, tylko singapurski) pojawił się film, na którym użytkownik prezentuje makietę iPhone'a 15 Pro. Tego typu makiety są używane podczas testów oraz stanowią wzornik dla producentów etui i szkieł ochronnych. Zazwyczaj mają bardzo wysoką dokładność odwzorowania produktu końcowego, więc można sądzić, że tak będzie wyglądał tegoroczny hit.

REKLAMA

Tak wygląda iPhone 15 Pro - przecieki miały rację

Makieta (filmik tutaj) zdradza nam kilka szczegółów, które rozpalały internet od jakiegoś czasu. Na ujęciu widzimy złącze USB-C, które wymusiła na Apple Unia Europejska.

Ważna zmiana nastąpiła przy przyciskach głośności. Od teraz będzie występował jeden połączony, który będzie odpowiadał za regulację głośności. Kultowy już przycisk wyciszania może stać się programowalny.

Jeżeli plotki się potwierdzą, to wszystkie będą haptyczne, żaden z nich nie będzie fizycznym przyciskiem.

REKLAMA

W stosunku do obecnego na rynku iPhone 14 Pro da się zauważyć nieznaczne pogrubienie oraz bardziej wystającą wyspę aparatów. Część użytkowników z ulgą powita lekko zaokrąglone krawędzie, które mają sprawić, że korzystanie z iPhone'a 15 Pro będzie wygodniejsze niż w poprzedniku.

Im bliżej premiery, tym będzie więcej takich przecieków, ale ten należy do kategorii dużych. Potwierdza się również opinia, która mówiła, że nadchodząca generacja iPhone'a będzie ewolucją, a nie rewolucją.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA