REKLAMA

Od teraz można robić live z wnętrza piekarnika. Samsung pokazał taki dla influencerów

Po erze influencerów, którzy zarabiali niemałe pieniądze na transmisji na żywo swojego snu, przyszedł czas na nową odsłonę. Livestreamy z wnętrza piekarnika. Samsung zaprezentował właśnie nowy sprzęt, który zadowoli zarówno internetowych twórców, jak i fanów kuchennych gadżetów.

04.01.2023 10.18
Od teraz można robić live z wnętrza piekarnika. Samsung pokazał taki dla influencerów
REKLAMA

Kilka dni temu koreański oddział Samsunga ogłosił plany wprowadzenia na rynek inteligentnej lodówki, z 32-calowym, pionowym ekranem dedykowanym korzystaniu z social mediów opartych na pionowym formacie wideo.

Jak się okazuje, nie jest to jedyny produkt w influencerskiej kuchni tworzonej przez Samsunga. Koreański gigant zapowiedział właśnie inteligentny piekarnik Samsung Bespoke AI Oven. Piekarnik oprócz bycia prawą ręką kucharza będzie także jego... kamerzystą. A to za sprawą wbudowanej we wnętrzu piekarnika kamery.

REKLAMA

Czytaj też:

Publikujesz w internecie przepisy kulinarne? Nowy piekarnik Samsunga jest dla ciebie

Urządzenie wyposażone jest w technologię AI Pro Cooking, która optymalizuje działanie piekarnika pod kątem aktualnie znajdującego się w niej jedzenia. Ponadto Bespoke AI Oven będzie wykrywał przypalanie się potraw.

REKLAMA

Piekarnik jest w stanie rozróżnić do 80 różnych potraw za sprawą kamery wbudowanej we wnętrze urządzenia. Kamera oprócz AI Pro Cooking może zostać - za sprawą 7-calowego wyświetlacza - wykorzystana do podglądu wnętrza piekarnika bez potrzeby jego otwierania, a także do robienia zdjęć i... livestreamowania wnętrza piekarnika.

Samsung nie podał ceny urządzenia, jednakże według zapewnień producenta Bespoke AI Oven jest już dostępny na rynku europejskim, a na rynek amerykański trafi w trzecim kwartale bieżącego roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA