REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Urządzenie ostateczne. Obejrzysz na nim TikToka, wyciągniesz z niego jedzenie

Samsung podąża za trendami - i to nie tylko w produkcji smartfonów i smartwatchy. Producent zapowiada nową lodówkę, dedykowaną wszystkim tym, którzy podczas gotowania przeglądają TikToka.

29.12.2022
13:33
Urządzenie ostateczne. Obejrzysz na nim TikToka, wyciągniesz z niego jedzenie
REKLAMA

29 grudnia koreański oddział Samsunga oficjalnie zapowiedział nową inteligentną lodówkę z serii Samsung Family Hub. Bespoke Refrigerator Family Hub Plus, jak nazywa się urządzenie, zostało wyposażone w dwukrotnie większy - w porównaniu do poprzednich lodówek - ekran dotykowy o przekątnej 32 cali. Koreański gigant reklamuje lodówkę jako "zoptymalizowaną pod kątem filmów w formacie pionowym" takich jak te dostępne na TikToku, Instagramie i YouTube.

REKLAMA

Jedyna w swoim rodzaju. Lodówka z ekranem stworzonym dla TikToka i innych pionowych filmów

Smart lodówka zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas targów CES 5 stycznia 2023 roku. Urządzenie z serii Family Hub Plus stanie się również hubem dla innych urządzeń Samsunga w ramach internetu rzeczy SmartThings.

REKLAMA

Oprócz przeglądania social mediów i sterowania inteligentnym wyposażeniem domu, lodówka oferuje możliwość korzystania ze 190 (Stany Zjednoczone) lub 80 (Korea Południowa) kanałów telewizji - również w trybie picture-in-picture, a także integrację z OneDrive i Google Photos.

Ponadto klienci ze Stanów Zjednoczonych będą mogli z poziomu lodówki skorzystać z usługi Amazon Your Essentials. Usługa ta pozwala łatwo sprawdzić i zamówić często kupowane produkty, ustawiając je tak, aby były widoczne na widżecie na ekranie głównym i zamawiać je jednym kliknięciem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA