REKLAMA

Promocja na Galaxy Buds2, w tym Pro. Grają świetnie, a dawno nie były tak tanie

Można uzyskać nawet 300 zł cashbacku po zakupie słuchawek Galaxy Buds drugiej generacji. Atrakcyjna promocja na akcesoria Samsunga potrwa jednak niedługi czas. W sam raz na mikołajkowo-wigilijny upominek.

05.12.2022 16.03
samsung galaxy buds 2
REKLAMA

Słuchawki Galaxy Buds2 oraz Galaxy Buds2 Pro są dostępne w nowej, ograniczonej czasowo promocji. Samsung zwróci do 300 zł za ich zakup, w zależności od daty zakupu i wybranego modelu. Konkretniej, można uzyskać 300 zł zwrotu za zakup Galaxy Buds2 do 11 grudnia 2022 r., oraz 250 zł przy zakupie Galaxy Buds2 Pro do 25 grudnia.

REKLAMA

Czytaj też:

By móc skorzystać z promocji, należy kupić słuchawki w wyznaczonym terminie u jednego z oficjalnych dystrybutorów sprzętu Samsung Galaxy. Następnie do 18 grudnia (Galaxy Buds2) lub do 1 stycznia (Galaxy Buds2 Pro) należy wypełnić formularz na stosownej witrynie (dla Buds2 i dla Buds2 Pro). Samsung po maksymalnie 14 dniach od złożenia formularza zwróci pieniądze na wskazane konto.

Galaxy Buds2 Pro - czy warto?

 class="wp-image-2313771"
Samsung Galaxy Buds2 Pro

- Mimo rozczarowania brzmieniem i kilkoma pomniejszymi drobiazgami nadal uważam, że Galaxy Buds2 Pro to jedne z najlepszych słuchawek TWS na rynku. Znakomicie sprawdzają się na co dzień, a także w czasie treningu – przez 10 dni testów zdążyłem pokonać w nich kilkanaście kilometrów na rowerze i odbyć trzy treningi siłowe, i ani przez moment nie miałem problemu, czy to z ANC, czy to z dopasowaniem do ucha. Ba, nawet ostre brzmienie, w innych przypadkach niezbyt przyjemne, w czasie treningu okazywało się zaletą (choć nadal brakowało mi nieco basu). - pisze Łukasz Kotkowski.

Galaxy Buds2 – czy warto?

 class="wp-image-1832344"
Samsung Galaxy Buds2
REKLAMA

- Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony liczbą funkcji dostępnych w Galaxy Buds 2, a więc nowym podstawowym modelu słuchawek. Wiele z tych rozwiązań do niedawna znaliśmy tylko z Buds Pro, które kosztowały o 350 zł więcej. Niezmiennie polecam zakup Buds 2, bo są to jedne z najwygodniejszych i najbardziej uniwersalnych słuchawek na rynku - pisze Marcin Połowianiuk.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA