REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Oto najlepsze promocje na Allegro Days. Te produkty kupisz znacznie taniej

Świetne wieści dla łowców promocji. Ruszyła właśnie kolejna edycja akcji Allegro Days. Sprawdziliśmy, jakie produkty będzie można kupić w promocyjnych cenach - zarówno z kategorii Elektronika, jak i spoza niej.

05.09.2022
10:05
Znamy termin nowego Allegro Smart Week
REKLAMA

Allegro Days to cykliczna akcja promocyjna Allegro, czyli jednej z największych platform e-commerce działających w naszym kraju. Z tej okazji serwis przygotował multum ofert, z których wybraliśmy kilka najciekawsze - nie tylko z kategorii elektronika. Zniżki zaczynają się od 21 proc. i sięgają aż 49 proc.

REKLAMA

Czytaj też:

Allegro Days - zniżki na elektronikę

Pierwszym przecenionym urządzeniem, jakie wpadły mi w oko w ramach promocji Allegro Days, jest zestaw narzędzi Neo Tools przeceniony do 189 zł.

Oprócz tego podczas Allegro Days można kupić kompresor samochodowy CarSun w bardzo dobrej cenie 94 zł.

Do tego dochodzą tradycyjny grill elektryczny Tefal Optigrill+ GC712D (21 proc. zniżki) oraz

Smartwatch Amazfit Stratos w czarnym kolorze będzie tańszy o 21 proc.

Allegro Days - coś do domu

REKLAMA

Elektronika to nie jedyna kategoria produktów, które zostały przecenione w ramach Allegro Days. Klienci mogą liczyć również na zniżkę w wysokości aż 55 proc. na... komplet pościeli Homla (200 x 160 cm, 70 x 80 cm).

Do tego dochodzą promocje na szampon marki Dove (36 proc. zniżki), mikser planetarny i robot kuchenny 3 w 1 oraz zestaw Lego Marvel (24 proc. zniżki). Z tego ostatniego ucieszą się wszyscy fani superbohaterów - niezależnie od wieku!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA