REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Planujesz przenieść lub aktywować numer? Poczekaj dwa dni, rusza świetna promocja na Internet 5G

Już od 24 sierpnia osoby przenoszące numer do sieci Plus lub aktywujący zupełnie nowy otrzymają nielimitowany dostęp do Internetu 5G. I to bez podziału na klientów indywidualnych i firmowych. Haczyków jest niewiele, są sensowne.

22.08.2022
17:55
promocja na Internet 5G
REKLAMA

Co jest dziś najważniejsze u operatora komórkowego, poza ogólną jakością świadczenia przez niego usług? Liczba darmowych minut czy SMS-ów? To już raczej nie jest dla nikogo atrakcją. Liczą się przede wszystkim dane i większość klientów raczej zaczyna od sprawdzania kto, ile i na ile dodaje gigabajtów do oferty. Plus da bardzo wiele.

REKLAMA

Czytaj też:

W zasadzie to tyle, ile się chce. Są tylko dwa warunki. Po pierwsze, z promocji będą mogły skorzystać wyłącznie nowe osoby lub takie, które przenoszą numer z innej sieci. Niestety promocja w żaden sposób nie jest dostępna dla płacących już abonentów. Po drugie, jeżeli to nowa umowa z Plusem, to jej wartość musi wynosić minimum 55 zł miesięcznie. Więcej haczyków nie stwierdzono.

Nielimitowany Internet 5G w sieci Plus.

Jeżeli klient wybierze minimalną kwotę kwalifikującą go do promocji - abonament 55 zł miesięcznie - otrzyma nielimitowany dostęp do Internetu 5G na pół roku. Jeżeli wybierze abonament 65 zł lub wyższy i dobierze do tego telefon, wówczas darmowy Internet 5G zostanie przyznany na rok. Po upływie tego czasu w ramach podpisanej umowy będą otrzymywać 60 GB lub 120 GB darmowego Internetu miesięcznie.

REKLAMA

Oferta dotyczy również klientów firmowych, z jedną małą różnią. Półroczny darmowy dostęp do Internetu rozpoczyna się w tym przypadku od kwoty 45 zł miesięcznie, roczny od 55 zł miesięcznie. Trudno się dziwić Plusowi, że tak mocno eksponuje swoją ofertę. Na dziś, według niezależnych badań, sieć 5G Plusa oferuje użytkownikom najwyższą jakość połączenia, znacznie wydajniejszego niż to oferowane przez konkurencję. Przynajmniej na razie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA