REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Już oficjalnie: iPhone w sieci Plus od maja

Jak informował wcześniej Spider’s Web, sieć Plus i Apple nawiązały współpracę. Nie tylko iPhone pojawi się w ofercie Plusa, ale i na dodatek jego klienci mogą być pewni, że wszystkie funkcje będą działać.

19.04.2022
10:54
iphone 13 pro max mini na abonament
REKLAMA

Już od maja bieżącego roku w salonach Plusa pojawią się urządzenia Apple, w tym telefonu iPhone i słuchawki AirPods. Będzie można też je zamówić przez internet w cyfrowym sklepie sieci Plus. Wraz z tymi urządzeniami dostępne będą, na zachętę, bardzo ciekawe oferty. A przynajmniej tak nas zapewnia operator, bowiem szczegółów jeszcze nie podaje. Sugeruje tylko częst odwiedzanie dedykowanej iPhone’om podstrony.

REKLAMA

Czytaj też:

Współpraca sieci Plus z Apple, o której Spider’s Web pisał w tym materiale, nie polega jednak tylko na nowej ofercie. To również gwarancja, że klienci sieci Plus będą mieli pełen dostęp do wszystkich usług Apple’a.

iPhone w sieci Plus. Telefony i usługi.

Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco:

  • 5G,
  • eSIM,
  • FaceTime over Cellular,
  • LTE,
  • Personal Hotspot.
REKLAMA

Sieć 5G Plusa obsługują już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE trzeciej generacji. Dodatkowo, we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspotu osobistego. Urządzenia muszą być zaktualizowane do systemu iOS w wersji 15.4 lub nowszej.

iPhone 13 Pro - opinia i TEST TRYBU CINEMATIC
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA