REKLAMA

5G dla każdego. Nowa oferta abonamentowa Plusa z dostępem do sieci nowej generacji

Już nie ma znaczenia, jakiego rodzaju umowę klient podpisze z Plusem. Na osobę prywatną, na firmę, wysoki abonament, niski abonament - bez znaczenia. Wszędzie uruchamiany jest dostęp do 5G.

23.08.2021 12.54
Nowa oferta sieci Plus - 5G dostępne teraz w każdym abonamencie
REKLAMA

Dostęp do sieci 5G u Plusa będzie dostępny zarówno w ofertach głosowych, jak i internetowych – u użytkowników indywidualnych i firmowych. W zasięgu 5G Plusa jest dziś ponad 15 mln osób w około 500 miejscowościach w Polsce – a więc ponad 40 proc. populacji kraju.

REKLAMA

Czytaj też:

Nowe umowy abonamentowe w sieci Plus. Wszystkie z dostępem do 5G.

 class="wp-image-1831387"
Plus - abonamenty 5G dla klientów indywidualnych

Dla klientów indywidualnych, zainteresowanych ofertą głosową, Plus przygotował cztery warianty abonamentów w cenie od 35 zł do 85 zł, różniące się limitem danych (od 4 GB do 120 GB). Wszystkie zawierają nielimitowane rozmowy głosowe i wiadomości SMS / MMS. Do wszystkich dodawany jest też dostęp do usług HBO Go, do części też do Tidala – choć w większości na krótszy czas niż ten trwania umowy.

Przygotowano również dodatkowe bonusy, jak 150 GB w prezencie na 3 okresy rozliczeniowe (z wyjątkiem najtańszego planu taryfowego). Klienci będą mogli też aktywować jednorazowy bonusowy pakiet gigabajtów - trzykrotnie większy niż standardowa paczka dla danego abonamentu. I tak np. użytkownicy taryfy za 65 zł dostaną 180 GB, natomiast użytkownicy taryfy za 85 zł miesięcznie - 360 GB.

 class="wp-image-1831390"
Plus - abonamenty 5G dla klientów firmowych
REKLAMA

Właściciele firm będą mogli wybierać spośród pięciu wariantów abonamentowych w kwotach od 35 zł do 85 zł (netto). Wszystkie zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Różnią się od siebie rozmiarem paczki danych: od 7 GB do 70 GB. Również i oni otrzymają dostęp do jednorazowego potrójnego pakietu danych - od 21 GB dla najtańszej umowy, po aż 360 GB dla najdroższej umowy.

Z sieci 5G będą mogli też od dziś korzystać nowi klienci indywidualni i biznesowi, którzy zdecydują się na ofertę internetu mobilnego od Plusa.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA