REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie /
  3. Poradniki
  4. Oprogramowanie /
  5. Social Media - Poradniki

Jak dodać zdjęcie na Instagram w komputera? Nowa opcja na Insta

Jak dodać zdjęcie lub inną treść na Instagram z komputera albo tabletu? Aktualnie się nie da - a przynajmniej nie bez kombinowania. Na szczęście pojawi się oficjalne rozwiązanie.

14.05.2021
21:14
instagram zdjęcia z komputera tabletu
REKLAMA

Obecnie, żeby dodać zdjęcie na Instagram z komputera, można wspomóc się jedną z dwóch metod. Wysłać to zdjęcie na telefon i skorzystać z oficjalnej aplikacji albo skorzystać z mobilnej wersji Instagrama na komputerze, co nie zawsze działa i zdecydowanie nie jest szczytem wygody.

REKLAMA

W teorii taka była wizja tej usługi, by promować na niej wyłącznie mobilną fotografię i nikt nie przejmował się tym, jak dodać film czy zdjęcia z poziomu komputera. Instagram jednak w końcu uznał, że najwyraźniej jest zapotrzebowanie na taką funkcję.

Instagram na komputerze - będzie można dodać zdjęcie i film z poziomu przeglądarki.

Alessandro Paluzzi wsławił się już niejednokrotnie odkrywaniem w kodzie różnych aplikacji ukrytych funkcji, które są niejawnie testowane przez twórców i szykowane dla szerszej publiczności. Jego najnowsze znalezisko dotyczy webowej wersji serwisu Instagram na komputerze i tablecie.

Po odblokowaniu nowości, możliwości Instagrama w przeglądarce na komputerze zostają zrównane z wersją przeglądarkową dla telefonów.

Można więc nie tylko wysłać zdjęcia do serwisu Instagram, ale też dodawać filtry i ustawiać opisy.

Na tym jednak możliwości aplikacji Instagram na komputerze się nie kończą.

Instagram na komputery doczekała się dodatkowej funkcji dla większych ekranów, a więc czytelniejszego podglądu edytowanej przed umieszczeniem treści. Z nowości prawdopodobnie szczególnie ucieszą się posiadacze iPadów, którzy do tej pory skazani byli na uruchamianie niewygodnej na dużym wyświetlaczu aplikacji dla iPhone’a.

Miejmy tylko nadzieję, że nowość ta będzie za darmo – bo przecież Facebook niedawno straszył swoich użytkowników, że wprowadzi opłaty w swoich usługach w odwecie za blokowanie jego mechanizmów śledzących.

REKLAMA

Czytaj też:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA