REKLAMA

PlayStation 5 dziś o 12:00 na Allegro. Znamy ceny i zawartość zestawów

Już dziś w samo południe na Allegro pojawią się do kupienia zestawy z konsolą Sony PlayStation 5. Ponoć ma ich być całkiem sporo. Biorąc jednak pod uwagę problemy z ogólnoświatową podażą, prawdopodobnie będą wykupione w kilka minut.

12.04.2021 07.03
PlayStation 5 dziś o 12:00 na Allegro. Znamy ceny i zawartość zestawów
REKLAMA

O 12:00 pojawią się dwa zestawy sprzedażowe konsol PlayStation 5 na Allegro. Udało nam się poznać zarówno zawartość zestawów, jak i ich ceny. Przechodząc od razu do rzeczy:

REKLAMA

Zestaw 1 (do kupienia pod tym adresem od 12:00):

Zestaw 2 (do kupienia pod tym adresem od 12:00):

Wszystkie gry z powyższych zestawów są zgodne z konsolą PS5. Dodatkowo Cyberpunk 2077 ma otrzymać darmową aktualizację do wersji na PS5, gdy ta w końcu powstanie.

PlayStation 5 do kupienia na Allegro. Trzeba szybko podjąć decyzję.

REKLAMA

Pandemia koronawirusa wespół z olbrzymim popytem na konsole nowej generacji sprawiły, że te w rozsądnych cenach niełatwo jest kupić. Zarówno producent procesora PlayStation 5, jak i wielu innych dostawców podzespołów ostrzega, że braki w zaopatrzeniu utrzymają się przynajmniej do połowy bieżącego roku.

Nie chcę namawiać do niepotrzebnego wydawania pieniędzy, ale jeżeli ktoś rozważa niebawem zakup PS5 – warto decyzję podjąć już teraz. Nie wiadomo kiedy znowu nadarzy się taka okazja. Ostatnia partia, jaka pojawiła się na Allegro - 2 tys. konsol PS5 - wyprzedało się w 20 minut.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA