REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

W czwartek nowy trailer Cyberpunk 2077. Zobaczymy go podczas transmisji Night City Wire

Już w czwartek odbędzie się Night City Wire, czyli konferencja online poświęcona grze Cyberpunk 2077. Jak i gdzie ją oglądać?

24.06.2020
16:18
cyberpunk 2077 night city wire gameplay trailer
REKLAMA

Czytaj teraz:

REKLAMA

Night City Wire to tytuł transmisji online przygotowanej przez CD Projekt RED dla fanów studia wyczekujących premiery gry Cyberpunk 2077. Co prawda mieliśmy się z nią zapoznać już na początku miesiąca, ale ze względu na wydarzenia, jakie miały miejsce ostatnio w Stanach Zjednoczonych, polska firma przeniosła swoją konferencję online na 25 czerwca 2020 r.

Night City Wire odbędzie się już w czwartek

Studio na profilu gry w serwisie społecznościowym Twitter przypomniało właśnie, że Night City Wire odbędzie się 25 czerwca o godzinie 18:00 polskiego czasu. Transmisję będzie można zobaczyć w serwisie Twitch pod adresem twitch.tv/cdprojektred.

CD Projekt RED podkreśliło przy okazji, że Night City Wire to będzie audycja cykliczna, a jutro zobaczymy jedynie jej pierwszy odcinek. Ma on mieć długość 25 minut, a dla widzów przewidziane zostało wiele różnych atrakcji.

Podczas transmisji Night City Wire zobaczymy przede wszystkim nowy trailer Cyberpunk 2077

W audycji pokazany zostanie też zupełnie nowy gameplay, a jej organizatorzy przewidzieli nawet chat z deweloperami. Ten poświęcony zostanie funkcji o nazwie braindance.

Możecie spodziewać się też niedługo znacznie więcej informacji na temat gry Cyberpunk 2077. W tym tygodniu odbyły się w końcu pierwsze zamknięte pokazy dla prasy.

REKLAMA

Niestety gracze, którzy nie mogą się doczekać, aż sami wybiorą się do Night City, muszą uzbroić się w cierpliwość. CD Projekt RED nie udało się dotrzymać drugiego już terminu premiery gry.

Cyberpunk 2077, który pierwotnie miał zadebiutować w kwietniu, trafi na sklepowe półki nie we wrześniu jak podawano później, a dopiero 19 listopada 2020 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA