REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Spieszcie się, to już ostatnia szansa, żeby odebrać Civilization VI w Epic Games Store

Macie jeszcze tylko kilka godzin, by zdobyć Civilization VI za darmo w Epic Games Store. Promocja kończy się dzisiaj o 17:00. Od tej godziny przez tydzień będzie można pobrać bez opłat kolejną grą. Będzie to Borderlands.

28.05.2020
10:25
Civilization VI za darmo epic games store do pobrania
REKLAMA
REKLAMA

Epic Games Store narobił ostatnio dookoła siebie sporo szumu. Platforma, która stała się pierwszą realną konkurencją Steama, wprowadziła automatyczny zwrot części pieniędzy wydanych na gry kupione na chwilę przed startem promocji, a do tego tydzień w tydzień rozdaje świetne gry za darmo.

Dokładnie dwa tygodnie temu Epic Games Store udostępnił GTA V do pobrania za darmo i to w wersji Premium Edition dla uczczenia startu trwającej obecnie wyprzedaży (co oczywiście od razu wykorzystali Janusze Biznesu). Tydzień później w ramach tej samej akcji dostaliśmy Civilization VI — również za darmo.

Czas na przypisanie Civilization VI do swojego konta w Epic Games Store macie do godz. 17:00.

Co ważne, w tym celu nie trzeba nawet pobierać aplikacji sklepu na komputer osobisty. Ba, peceta nie trzeba nawet mieć — wystarczy smartfon. Tytuły udostępniane tydzień w tydzień za darmo w sklepie z grami od twórców Unreal Engine i gry Fortnite można zdobyć z poziomu przeglądarki internetowej.

Po przypisaniu gier do konta użytkownika Epic Games Store na stałe będzie można pobrać je później, w dowolnym wybranym przez siebie terminie. Sam połasiłem się na Civilization VI, bo wierzę, że kiedyś znajdę wolny czas. Bardzo kusi mnie też tytuł, który najnowszą odsłonę kultowych serii strategii zaraz zastąpi.

borderlands the handsome collection epic games za darmo class="wp-image-1155904"

Już dzisiaj w Epic Games Store pojawi się Borderlands: The Handsome Collection do pobrania za darmo.

To prawdziwa gratka dla fanów gier akcji i RPG-ów, bo cykl Borderlands to tzw. lootshootery. Gracze wcielają się tu w jednego z bohaterów i samotnie lub we współpracy z innymi pokonują kolejnych wrogów w poszukiwaniu coraz to lepszego, proceduralnie generowanego ekwipunku.

Pierwsza część serii Borderlands trafiła do sprzedaży w 2009 r. i doczekała się kilku kontynuacji. Borderlands: The Handsome Collection to z kolei paczka zawierająca gry Borderlands 2 i Borderlands the Pre-Sequel i to właśnie ona będzie już dziś o 17:00 dostępna do pobrania na pecety bez opłat.

REKLAMA

Warto też dodać, że akcja rozdawania głośnych gier AAA w ramach trwającej obecnie akcji promocyjnej Epic Games Store Mega Sale na Borderlands: The Handsome Collection się zresztą nie skończy. Kolejną grą, którą będzie można pobrać za darmo od 4 do 11 czerwca będzie Ark Survival Evolved.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA