REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Darmowe GTA V sprzedawane na Allegro za 20 zł. Janusze Biznesu wkroczyli do akcji

W Epic Games Store zorganizowano kapitalną promocję. Hit Grand Theft Auto V jest tam możliwy do zdobycia kompletnie za darmo. Janusze Biznesu zwietrzyli okazję, aby zarobić w ten sposób na Allegro. Mój wolny rynek, taki piękny.

15.05.2020
15:49
Darmowe GTA V na Allegro za 20 zł. Janusze Biznesu wkroczyli do akcji
REKLAMA
REKLAMA

Można krytykować agresywną politykę Epic Games Store w obszarze gier na czasową wyłączność. Jednego za to twórcom tej platformy nie da się odmówić: mają najlepsze inicjatywy z darmowymi grami. Grand Theft Auto V regularnie powraca na listy najchętniej kupowanych gier wideo, podczas gdy od wczoraj tytuł można zdobyć nie wydając ani grosza. Świetna inicjatywa.

Darmowe Grand Theft Auto V wyrwało z letargu Januszy Biznesu.

 class="wp-image-1148179"

Jeszcze do niedawna każdy Janusz chciał zostać Rockefellerem dzięki handlowi maseczkami. Jednak od czasu zrównania popytu i podaży nasi kochani biznesmeni zapadli się pod ziemię, nie licząc okazyjnych kontraktów z Ministerstwem Zdrowia. Teraz przedsiębiorczy inaczej znaleźli kolejną żyłę złota. To darmowe GTAV, sprzedawane na Allegro za kilkanaście - kilkadziesiąt złotych.

Ceny darmowego Grand Theft Auto V z Epic Games Store wahają się od 5 do 40 zł. Przez mechanizmy aktywacji firmy Epic handlarze nie mają możliwości sprzedaży samego programu lub kodu aktywacyjnego. Sprzedają więc całe konta Epic Games Store, pospiesznie tworzone na potrzeby intratnego biznesu.

Niestety, Allegro nie staje na wysokości zadania.

 class="wp-image-1147912"

Największy sklep internetowy w Polsce zawodzi, pozwalając naciągać swoich użytkowników na utratę pieniędzy. Drobnych, bo drobnych, ale darmowe Grand Theft Auto V sprzedawane za złotówki to proceder wątpliwy moralnie, a także niezgodny z regulaminem sklepu Epic.

Oczywiście część z was już świerzbią palce, aby napisać: jak chcą, to niech kupują. Głupich nie sieją. Tu jednak nie o głupich chodzi, a o systemowe mechanizmy blokujące tego typu inicjatywy w przyszłości.

REKLAMA

Tymczasem przypominamy wszystkim, że DARMOWE Grand Theft Auto V pobierzecie z Epic Games Store bez ponoszenia żadnych kosztów.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA