REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Odbierz Civilization VI za darmo. Wystarczą dwa kliknięcia

Na Epic Games Store pojawiła się kolejna kapitalna okazja. Tym razem za darmo zgarniemy strategię Sid Meier's Civilization VI. Aby ją zdobyć, wystarczą dosłownie dla kliki w oknie przeglądarki internetowej.

21.05.2020
19:33
Gra Civilization VI za darmo w sklepie Epic Games Store
REKLAMA
REKLAMA

Epic Games Store zaskoczyło graczy na całym świecie, oferując za darmo Grand Theft Auto V. Platforma cyfrowej dystrybucji jest znana z cyklicznego rozdawania darmowych gier. W ten sposób Epic chce zbudować społeczność przywiązaną do swojej cyfrowej biblioteki, która wcześniej czy później zacznie zostawiać na platformie własne pieniądze. Tak, jak teraz robi to na Steam czy GOG.com.

Kolejnym darmowym hitem Epic Games Store jest Civilization VI

 class="wp-image-1151740"

Sid Meier's Civilization VI można już pobrać z oficjalnej witryny sklepu, wchodząc pod ten bezpieczny adres. Wystarczy kliknąć w przycisk „pobierz”, a następnie potwierdzić chęć zakupu za zawrotne 0 zł. Od tego momentu Civilization VI znajduje się w naszej cyfrowej bibliotece, a my mamy dostęp do gry na każdym komputerze, na którym zainstalujemy oficjalną aplikację Epic Games.

Jako umiarkowany fan serii, muszę zaznaczyć, że szóstka to zdecydowanie jedna z lepszych odsłon. Niestety, strategia nabiera prawdziwych rumieńców dopiero po zainstalowaniu kapitalnego dodatku Rising Storm, wprowadzającego wiele unikalnych mechanik i pomysłów. Zmiana kształtu kontynentów z biegiem lat czy światowy kongres to elementy, których brakowałoby mi w podstawowej edycji gry. Oczywiście nawet bez tego rozszerzenia Civ VI to wciąż udana produkcja. No i zadziała również na słabszych sprzętach, w przeciwieństwie do takiego GTA V.

Następnymi darmowymi grami będą Borderlands i ARK

REKLAMA

Wiadomo również, jakie będą kolejne darmowe gry pojawiające się na platformie Epic Games Store. Z cyfrowego sklepu pobierzemy bez żadnych dodatkowych opłat Borderlands: The Handsome Collection (od 28 maja) oraz ARK: Survival Evolved (od 4 czerwca). Dodając do tego GTA V i Civilization VI, wyrasta nam naprawdę ciekawy, zróżnicowany katalog gier w sam raz na czas społecznej izolacji oraz nowej normalności.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA