REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Apple Pay w Banku Millennium wystartuje z poślizgiem. Usługa pojawi się w kwietniu

Zapowiadane od miesięcy wdrożenie usługi Apple Pay w Banku Millennium zostało przesunięte. Początkowo miała zostać uruchomiona na początku roku. Teraz mówi się, że nastąpi to w połowie kwietnia.

13.03.2019
13:15
Od teraz Przelewy24 z Apple Pay
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze miesiące 2019 roku - tak brzmiała zeszłoroczna zapowiedź przedstawicieli Banku Millennium w sprawie wprowadzanie dla ich klientów usługi Apple Pay.

Płatności Apple pojawiły się w naszym kraju w połowie czerwca 2018 r. Od początku taką metodę oferowało swoim klientom dziewięć banków: BZ WBK (obecnie Santander Polska), Pekao, mBank, BGŻ BNP Paribas, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Raiffeisen Polbank, Nest Bank i Getin Bank. Potem dołączył PKO Bank Polski. W końcu z zakupów realizowanych iPhone’em czy Apple Watchem mogli cieszyć się też klienci ING Banku Śląskiego. Na początku 2019 r., do tej grupy miał dołączyć Bank Millennium i Credit Agricole.

Apple Pay w Banku Millennium jednak w kwietniu.

Jeszcze podczas lutowej konferencji, na której Bank Millennium chwalił się najwyższym w historii zyskiem (wzrost w skali roku o 12 proc.) mówiono, że Apple Pay pojawi najpóźniej pod koniec marca. Teraz okazuje się, że terminu może nie uda się dochować.

REKLAMA

Intensywnie pracujemy nad wdrożeniem Apple Pay. Zakładany termin wdrożenia może się jednak przesunąć. Usługa zostanie udostępniona w najbliższym czasie, najpóźniej do połowy kwietnia - takiej odpowiedzi udzielił Bank Millennium na zapytanie jednego z klientów na Twitterze o termin wprowadzenia Apple Pay.

Apple Pay staje się coraz popularniejsze. Oprócz płacenia z jej pomocą w sklepach stacjonarnych możemy wypłacić pieniądze z bankomatu, zapłacić za zakupy na Allegro, skorzystać z e-kantoru czy zapłacić za kurs taksówki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA