REKLAMA

Wiosenne cięcie cen w T-Mobile. Smartfony Sony, Samsunga, Huawei i LG nawet o 190 zł taniej

W T-Mobile czeka na klientów odnawiających umowę i przenoszacych numer wiosenna promocja na smartfony. 

31.03.2018 09.36
Wiosenna promocja na smartfony w t-mobile
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli po świętach będziecie jeszcze mieli siły choćby ruszyć palcem, możecie rozważyć kupienie nowego telefonu w T-Mobile. Z okazji nadejścia wiosny u różowego operatora pojawiły się rabaty na wybrane telefony dostępne w ofercie dla indywidualnych klientów.

Oferta jest skierowana do osób, które oczekują niezłej jakości w rozsądnej cenie. Są w niej przede wszystkim smartfony pochodzące ze średniej półki cenowej. Poszczególne modele dostępne są od 40 do 190 zł taniej.

 class="wp-image-708618"

Pełna lista przecenionych smartfonów:

Najbardziej przeceniony model w ofercie to Samsung Galaxy J5. Nie jest to telefon, który porywa tłumy, ale porządnie wykonany średniak, do którego trudno się specjalnie przyczepić. Wyróżnia się naprawdę dobrym ekranem i niezłym, jak na swoją cenę, aparatem, który nie zawodzi i jest adekwatny do ceny.

Na największą uwagę zasługuje jednak Huawei Mate 10 Lite.

REKLAMA

To bardzo dobrze wykonany telefon z dużym wyświetlaczem dobrej jakości. Ekran wielkości 5,9 cala ma proporcje 18:9 i rozdzielczość 1080 x 2160 pikseli, dzięki czemu jakość obrazu i jego wielkość jest naprawdę dobra. Mate 10 Lite to też przyzwoita specyfikacja i akumulator o pojemności 3340 mAh. Jeśli chodzi o aparat, to zadowoli on z pewnością miłośników selfie, uśmiechających się w pełni wiosennego słońca (jeżeli kiedykolwiek zdecyduje się ono pojawić). Osoby wolące umieszczać innych na zdjęciach, mogą kręcić nosem. Szczególnie przy słabym oświetleniu fotografie wychodzą nie najlepiej. Dla części klientów dużym minusem może być też brak NFC, czyli możliwości płacenia zbliżeniowo. Mimo tych kilku wad, to warta rozważenia opcja. Zresztą dobrą opinię o 10 Lite zdają się potwierdzać świetne wyniki sprzedaży tego modelu w Polsce.

Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i ci przedłużający umowę lub przenoszący numer w taryfie na 24 miesiące i w ofercie z T-Mobile Bez Limitu. Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów, czyli decyzję lepiej podjąć szybko, ale rozważnie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA