REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Czerwony iPhone 7 product(RED) trafił do sprzedaży. Znamy polskie ceny i terminy dostaw

iPhone 7 i iPhone 7 Plus w nowym wariancie kolorystycznym trafiły do sprzedaży. Znamy nie tylko ceny telefonów w kolorze product(RED), ale też przewidywane daty dostępności nowych sprzętów.

24.03.2017
17:24
apple iphone
REKLAMA
REKLAMA

Apple wprowadziło ostatnio do sprzedaży kilka nowych produktów i zapowiedziało udostępnienie nowej aplikacji Clips. Tym razem nie odbyła się z tej okazji konferencja prasowa, a zamiast tego firma poinformowała o nowościach przedstawicieli mediów za pośrednictwem informacji prasowej.

iPhone 7 i iPhone 7 Plus product(RED) trafiają do sprzedaży.

Do portfolio producenta dołączyły telefony iPhone 7 i iPhone 7 Plus w czerwonej wersji kolorystycznej. Telefony pod względem specyfikacji niczym się nie różnią od modeli zaprezentowanych na jesieni 2016 roku. Nowy model iPhone'a zadebiutuje najpewniej, jak co roku, jesienią.

Linia urządzeń w czerwonym kolorze nazwana product(RED) to seria sprzętów, z której część dochodów przeznaczana jest na cele charytatywne, a konkretnie walkę z AIDS. Apple od lat sprzedaje urządzenia w czerwonym kolorze, ale po raz pierwszy jest wśród nich iPhone.

Osoby chcące zakupić ten telefon powinny jednak wiedzieć, że dostępne są wyłącznie dwa warianty różnią się od siebie pojemnością pamięci.

iPhone 7 i iPhone 7 Plus product(RED) nie są sprzedawane w wersji z 32 GB przestrzeni na dane, podobnie jak w przypadku edycji w kolorze Jet Black.

Cena telefonów z serii product(RED) nie różni się od modeli w klasycznych kolorach (onyks, czarny, srebrny, złoty i różowe złoto) o pojemności 128 GB i 256 GB.

iPhone 7 product(RED) - ceny:

  • wariant 128 GB - 3879 zł;
  • wariant 256 GB - 4399 zł.

iPhone 7 Plus product(RED) - ceny:

  • wariant 128 GB - 4479 zł;
  • wariant 256 GB - 4999 zł.

We wszystkich czterech przypadkach czas dostawy urządzenia to 1 dzień roboczy.

W sklepie Apple Store pojawiły się też już inny sprzęt zapowiedziane podczas poprzedniej konferencji, czyli nowy tablet iPad zastępujący model iPad Air 2.

Szkoda tylko, że w tym modelu zdecydowano się zastosować podzespoły, w tym obudowę i ekran z iPada Air pierwszej generacji, a iPad Air 2 zniknął z oferty.

W sprzedaży jest też iPhone SE w nowej cenie. Za taką samą kwotę co wcześniej sprzedawane są telefony o podwojonej pojemności pamięci.

Zobacz też naszą długodystansową recenzję telefonu iPhone 7 Plus po pół roku od premiery:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA