REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Czerwony iPhone 7. Kupisz?

A więc plotki okazały się prawdziwe! Apple właśnie zaprezentował nową odmianę telefonów iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Nazywa się (Product)RED Special Edition, wygląda inaczej, a część zysków z jej sprzedaży pomoże w walce z AIDS.

21.03.2017
14:30
iPhone Red
REKLAMA
REKLAMA

Apple współpracuje z twórcami akcji (RED) już od dziesięciu lat. Raz na jakiś czas wprowadza do sprzedaży nową edycję swojego popularnego produktu z unikalnym, czerwonym wykończeniem, dzieląc się zyskami z jego sprzedaży z fundacją wspierającą walkę z AIDS. Edycji (Product)RED Special Edition doczekały się między innymi, iPod nano, słuchawki Beats czy Apple Watch.

Do tej pory od Apple’a na konto organizacji wpłynęło 130 milionów dolarów. To ponad ćwierć wszystkich zebranych przez nią datków, a więc 465 milionów dolarów. Apple jest największym darczyńcą tej organizacji.

Nigdy jednak nie było „redowego” iPhone’a… aż do dziś. Zarówno iPhone 7, jak i iPhone 7 Plus, będą dostępne w (Product)RED Special Edition już od najbliższego piątku.

iPhone 7 (Product)RED Special Edition i iPhone 7 Plus (Product)RED Special Edition – jakie wersje będą dostępne?

iPhone Red class="wp-image-552257"

Telefony będą dostępne w dwóch wersjach: 128 GB i 256 GB.

iPhone RED - od kiedy będą dostępne?

iPhone Red class="wp-image-552260"

Telefony mają być dostępne na całym świecie od 24 marca bieżącego roku (najbliższy piątek). Ich wysyłka ma rozpocząć się pod koniec miesiąca w wybranych krajach. W reszcie, w tym w Polsce, ma być wysyłany w kwietniu.

Jakie inne produkty z linii (Product)RED od Apple’a mogę kupić?

iPhone Red class="wp-image-552262"

Są to odtwarzacze iPod, słuchawki Beats Solo 3, Beats Pill+, iPhone 7 Smart Battery Case i akcesoria do iPhone’a, iPada i Apple Watcha.

I jak podoba wam się czerwony iPhone 7?

iPhone Red class="wp-image-552261"
REKLAMA

Komentarze są do waszej dyspozycji. Bardzo jestem ciekaw, czy ktoś zdecyduje się na nabyć iPhone'a w tym kolorze lub namówić innych do wsparcia szczytnego celu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA